Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 

De ce uram soferii de BMW?

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
4491 replies to this topic

#2881
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,924
  • Înscris: 09.12.2004
inca un motiv de ura:
http://olx.ro/oferta...36-ID2Jifz.html

#2882
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
Deci descrierea este exceptionala. Un total analfabet.

on topic. Sa nu uitam de pizzarul de 21 de ani care a omorat o familie acum cateva zile circuland cu peste 100 pe stradute, pe ploaie, langa blocuri.

#2883
alexcrist

alexcrist

    Watchdog

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,304
  • Înscris: 02.02.2006
Climatronicu manual și chiloții de pe volan fac toți banii Posted Image Posted Image

#2884
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
"eleron sport sa taie aeru mai tare"


aerul de munte, probabil, nu?

#2885
Octavian_SK

Octavian_SK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,668
  • Înscris: 24.06.2011

View PostEvergreen, on 08 decembrie 2014 - 15:47, said:


Posted Image

#2886
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Anuntul ala e o gluma baieti, nu e pe bune.

#2887
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,924
  • Înscris: 09.12.2004
si ce daca, eu sint invidios pt ca pe sosea nimeni numi sta in fata si nici in spate!

#2888
radu_vasile59

radu_vasile59

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,255
  • Înscris: 02.04.2011
Baietii buni si ciumegi din nord revin cu fapte noi si marete: Accident cu BMW x 2

#2889
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,260
  • Înscris: 24.01.2008
Asa, si ?  Unu' mergea regulamentar, celalalt a comis-o.
De asta (un exemplu luat la intamplare, primul gasit) ce ai de zis ?
Sau (tot la intamplare) de asta ?  Ori de asta ?


PLM, ce ochelari de cal au unii !... Posted Image

Edited by Barboso, 12 December 2014 - 18:48.


#2890
Octavian_SK

Octavian_SK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,668
  • Înscris: 24.06.2011

View PostBarboso, on 12 decembrie 2014 - 18:44, said:

PLM, ce ochelari de cal au unii !... Posted Image
Pai oamenii vor doar ceea ce vor ei sa vada ce te mira; iar frustraire de romanica accentueaza sistemul asta

#2891
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,260
  • Înscris: 24.01.2008
Da da !

Cred c-o sa deschid si io un topic: "De ce urasc soferii de Logan", si postez acolo in fiecare zi accidente si alte chestii in care e implicat cate unul.

#2892
K-X-T

K-X-T

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,385
  • Înscris: 29.07.2011
Nu sunt niste frustari.. sunt doar constatari subiective care nu au cum sa fie obiective. Eu sincer imi bag carne in frigideru tuturor soferilor care ma oftica si live atunci pe moment.. si in reluare.
Si din pacate oricat ati zbiera voi ca sunt frustari se vede de pe luna ca pe planeta  Terra intr'o tara numita Romania... cuvantul BMW este sinonim cu : valoare, jmekerie, faima, talent.. in DEX..

Voi cei care conduceti BMW aici pe forum, ar trebui ca in loc sa aruncati cu noroi "in frustrati", mai bine cand vedeti specimene ca acelea de mai sus in trafic.. sa opriti si sa-i trageti de urechi.. in fond va fac si voua "firma de ras"..

Edited by K-X-T, 12 December 2014 - 19:50.


#2893
test_driver

test_driver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,693
  • Înscris: 30.01.2006
Da, daca as avea BMW de aia nu as mai putea eu, ca e unu langa mine care asculta manele, sau care face cine stie ce. Inchid geamul, si dau AC/DC la maxim si acoper si manele si tot. Sau pot sa opresc de tot muzica de la mine, cu geamul inchis izoleaza asa bine fonic ca nici nu mai aud manelele altor cocalari.

De fapt problema romanului e ca moare de grija altuia, precum cainele de drum lung.

Edited by test_driver, 12 December 2014 - 19:47.


#2894
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,260
  • Înscris: 24.01.2008

View PostK-X-T, on 12 decembrie 2014 - 19:27, said:

Voi cei care conduceti BMW aici pe forum, ar trebui ca in loc sa aruncati cu noroi "in frustrati",
Io nu conduc BMW*, nici nu vizez macar sa conduc asa ceva**, tocmai de-aia reusesc sa fiu obiectiv si sa constat ca-s frustrari.

*Conduc o japoneza.

**Sunt pe-aici cativa, nu chiar putini, care stiu ca tot la japoneze trag, daca e s-o schimb pe actuala.
Cel mult, daca m-as orienta la o "nemtoaica premium", mi-as lua Mercedes, nu BMW; si asta-i un lucru destul de cunoscut.


View Posttest_driver, on 12 decembrie 2014 - 19:47, said:

Da, daca as avea BMW de aia nu as mai putea eu, ca e unu langa mine care asculta manele, sau care face cine stie ce. Inchid geamul, si dau AC/DC la maxim si acoper si manele si tot. Sau pot sa opresc de tot muzica de la mine, cu geamul inchis izoleaza asa bine fonic ca nici nu mai aud manelele altor cocalari.

De fapt problema romanului e ca moare de grija altuia, precum cainele de drum lung.
Perfect de-acord cu tine.  Cica nu mai am LIKE-uri... considera tu ca ti-am dat !

#2895
Octavian_SK

Octavian_SK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,668
  • Înscris: 24.06.2011
Vara trecuta conduceam in romanica un BMW Serie 5 .....inchiriat si cu numere de BG.....m-a umflat rasul in parcare la aeroport....mi-am si zis "na cocalarul perfect". Am plecat din parcarea aeroportului si am constatat ca doar eu urmaream sagetile catre iesire..toti mergeau invers , .mi-am zis ca s-o fi schimbat legea si si tre urmata coada sagetii....btw nici unu cu bmw....pe undeva pe Victoriei am oprit chiar daca era verde sa nu blochez intersectia ...ala din dreapta mea se uita la mine cu o privire de genul "hai frate pe liniile alea hasurate" ca de aia le -au pus acolo....aia care blocau NU erau cu bmw.....o baba la trecerea de pietoni n-a vrut in ruptul capului si mai sa lesine ca am oprit (btw, locuiesc undeva unde nu se opreste la treceri de pietoni, sau o faci pe riscul tau ca te loveste ala din spate).....prin afara Bucurestiului un tigan un rrom cu o rapandula de Opel il flash-uia de mama focului pe unu cu o Skoda (masina mea preferata) sa se dea din calea lui, dupa care a urmat inevitabila frana in fata aluia...si o gramada de alte cocalarisme specifice natiei....cat ati vrea voi nu masina defineste omul ci educatia sau lipsa ei si in romanica exiista din plin ...aceasta lipsa...cat despre frustrari io cred ca de aia are loganu portbagajul asa mare....:)

#2896
calinkgb

calinkgb

    "United Gashka" mobile team

  • Grup: Moderators
  • Posts: 75,844
  • Înscris: 15.08.2008

View PostK-X-T, on 12 decembrie 2014 - 19:27, said:

Voi cei care conduceti BMW aici pe forum, ar trebui ca in loc sa aruncati cu noroi "in frustrati", mai bine cand vedeti specimene ca acelea de mai sus in trafic.. sa opriti si sa-i trageti de urechi.. in fond va fac si voua "firma de ras"..

Glumesti, nu?
Sau....tu faci la fel cu "exponentii" marcii pe care o conduci? Ca nu exista padure fara uscaturi...

Cat despre frustrati, intotdeauna romanul vede paiul din ochiul altuia, fara sa vada barna din cel propriu.
Dar in definitiv, cui ii pasa? Eu ma simt bine la volanul masinii pe care o conduc, si asta e ceea ce conteaza PENTRU MINE.
Parerea celor ce comenteaza pe un forum ma atinge prea putin, dar mai scriu pe aici doar ca sa nu aiba cumva impresia ca daca nu-i combate nimeni, au dreptate :)
Drumuri bune la toata lumea indiferent de ce conduce, drumul e pentru toti :)

#2897
K-X-T

K-X-T

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,385
  • Înscris: 29.07.2011
Eu oricum si cand spun prostii... am dreptate.. eu cand vad cate unu', ori pe la stiri ori prin ziare cu creierii imprastriati pe asfalt, ii urez viata buna... pe lumea cealalta.. si ma bucur ca pe drumuri, in ecuatie este un prost pe minus..
Nu urasc toti soferii de BMW, probabil pe viitor si eu o sa-mi iau bmw da eu stiu inca de pe acum ca nu o sa fac parte din clubul celor dati exemplu pe acest thread..

Edited by K-X-T, 13 December 2014 - 01:03.


#2898
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,924
  • Înscris: 09.12.2004
Esti sigur?!? Si daca e altul de vina, tot tu o sa fii vinovat in ochii unora. Din cauza bolidului de lux

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate