Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 

Se poate instala IGO Maps pe Symbian?

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
sorin23max

sorin23max

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 27.11.2008
Salutare !

Am un Nokia E52 (Symbian s60 v3) si m-ar interesa daca sa poate instala pe el IGO Maps. Am tot cautat si nu am gasit nimic...
A reusit cineva sa instaleze IGO pe Symbian? Stiu ca anul acesta vroia sa scoata o versiune si pentru Symbian....


Multumesc !

#2
ligla

ligla

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 05.06.2008
Parca nu merge. Doar Garmin.

#3
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Mi se pare ca a fost 8-ul pentru Symbian. Parca pusesem acum cativa ani pe un Nokia. La momentul actual nu mai ofera suport pentru S60.

Edited by YOUR_GOD, 13 September 2011 - 11:36.


#4
ironman1

ironman1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 28.12.2010
doar garmin si sygic care functioneaza perfect pt symbian

#5
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008

View Postsorin23max, on 13th September 2011, 12:05, said:

Salutare !

Am un Nokia E52 (Symbian s60 v3) si m-ar interesa daca sa poate instala pe el IGO Maps. Am tot cautat si nu am gasit nimic...
A reusit cineva sa instaleze IGO pe Symbian? Stiu ca anul acesta vroia sa scoata o versiune si pentru Symbian....


Multumesc !
Asa cum au spus colegii, pe Symbian ai Garmin Mobile XT sau Sygic Mobile Maps. Insa iti recomand Garmin cu harta Romaniei din 2009 sau chiar mai noua, deoarece e mult mai detaliata decat cea de pe Sygic.
Iti sugerez sa citesti acest topic, vei gasi informatii utile ca sa poti instala Garmin si harta Romaniei fara probleme.

Edited by Hider141, 13 September 2011 - 12:43.


#6
sorin23max

sorin23max

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 27.11.2008
Multumesc pentru ajutor !

Am mai cautat si se pare ca inca nu a aparut...cei cu Symbian se pare ca mai avem de asteptat pentru a putea pune IGO...sau daca nu mai avem rabdare sa schimbam telefonul cu unul pe sistem Android  :)

#7
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008
Am incercat de curand iGo, si chiar nu mi s-a parut mai buna harta decat cea de pe Garmin, sa nu mai vorbesc de faptul ca mi-am prins urechile pana sa gasesc unde sa-i dau sa-mi arate pozitia mea curenta. La Garmin si Sygic automat iti arata pozitia ta curenta, nu trebuie sa intri la dracu-n praznic prin nu stiu ce meniu ca sa-ti vezi apoi pozitia curenta.

#8
buta_vivisor

buta_vivisor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 194
  • Înscris: 19.07.2011
Igo nu..!in niciun caz pe symbian

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate