Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED
 Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...
 Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 

Orange Webshop si webcare

- - - - -
  • Please log in to reply
390 replies to this topic

#37
Sato

Sato

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,751
  • Înscris: 01.12.2001
Merge dar linkul din primul post duce doar la www.orange.ro incearca cu webshop in coada

#38
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,022
  • Înscris: 08.06.2003
Link-ul este : https://www.your.orange.ro/webcare/. Inca nu merge, spune ca Pentru moment, nu esti autorizat sa folosesti aceasta facilitate.

Edited by Cosconor, 26 September 2005 - 23:27.


#39
kingblana

kingblana

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 21.12.2003
La mine functioneaza deja , o simulare a serviciilor respective.

#40
raducristin

raducristin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 27.12.2004
Da mai dar nu te lasa sa te loghezi... Daca vezi ceva pe pagina nu inseamna ca merge.

#41
ebilan

ebilan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 17.09.2004
Webcare este inca in teste si sunt autorizati sa foloseasca aceasta facilitate doar cei carora le-au fost trimise scrisori acasa prin care erau anuntati de lansarea acestui serviciu. Dupa ce se descopera si elimina eventualele bug-uri, serviciul o sa fie disponibil pentru tot poporul. Speram sa fie cat mai repede.

O zi buna si numai bine.

#42
EDGE

EDGE

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 447
  • Înscris: 17.10.2004

ebilan, on Sep 27 2005, 07:47, said:

Webcare este inca in teste si sunt autorizati sa foloseasca aceasta facilitate doar cei carora le-au fost trimise scrisori acasa prin care erau anuntati de lansarea acestui serviciu. Dupa ce se descopera si elimina eventualele bug-uri, serviciul o sa fie disponibil pentru tot poporul. Speram sa fie cat mai repede.

O zi buna si numai bine.

<{POST_SNAPBACK}>


Eroare misto..chiar ca sunt in teste :)

Attached Files



#43
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,022
  • Înscris: 08.06.2003

ebilan, on Sep 27 2005, 07:47, said:

Webcare este inca in teste si sunt autorizati sa foloseasca aceasta facilitate doar cei carora le-au fost trimise scrisori acasa prin care erau anuntati de lansarea acestui serviciu. Dupa ce se descopera si elimina eventualele bug-uri, serviciul o sa fie disponibil pentru tot poporul. Speram sa fie cat mai repede.

<{POST_SNAPBACK}>

Mda... <_< Asteptam parerile celor care au primit scrisorile !

#44
zaze

zaze

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 903
  • Înscris: 21.01.2004

EDGE, on Sep 27 2005, 09:54, said:

Eroare misto..chiar ca sunt in teste :)

<{POST_SNAPBACK}>


:lol:  Aceeasi eroare o dadea si Myaccountul pe la inceput.

#45
lssvlady

lssvlady

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 16.03.2004
Nici eu nu ma pot inregistra. Nu sunt client orange anyway.
Voi ati mai intrat pe myaccount? Ca daca pana acum a mers extrem de prost, de cand s-a facut lansarea oficial in 1 sep, merge foarte bine. Probabil deaceea nici nu i-au facut publicitatea pana acum.

#46
Fantasio

Fantasio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 15.04.2005

lssvlady, on Sep 27 2005, 18:39, said:

Nici eu nu ma pot inregistra....

<{POST_SNAPBACK}>



orange said:

Introdu numarul tau de telefon Orange si adresa de e-mail la care ai primit invitatia si iti vom trimite un mesaj scris cu codul de access.

Inregistrare numai pe baza de invitatie. Ca la gmail.   :angry:

#47
ONeill

ONeill

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 16.12.2003

Fantasio, on Sep 27 2005, 20:35, said:

orange said:

Introdu numarul tau de telefon Orange si adresa de e-mail la care ai primit invitatia si iti vom trimite un mesaj scris cu codul de access.

Inregistrare numai pe baza de invitatie. Ca la gmail.   :angry:

<{POST_SNAPBACK}>


   Din cate imi amintesc myaccount-ul nu a fost promovat de la inceputul lansarii. Avea la bug-uri cat incape. Le-au rezolvat, fiindca ieri, de cand am citit post-ul asta am mai intrat si eu la mine pe myaccount si intr-adevar merge (m-am inregistrat inca o data si am luat toate alea la puricat). Am si o cartela Orange - sa vedem cum merge webcare-ul la ei.  

     Oricum si-au asumat un risc, zic eu, total inoportun sa promoveze serviciul inainte de lansare. Una este cand il testezi pe 20-30 calc si una este cand drumu poporului sa-l foloseasca.... Iar daca o sa aiba probleme... down imagine Orange.

#48
adrianb

adrianb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 09.12.2003
Oh yeah, sunt membru  :coolspeak: Am primit invitatia pe adresa de mail pe care o introduceam cand intram in 'Contact' pe site (ca sa evit sa sun la Clienti). Intre timp, adresa am cam abandonat-o si abia acum mi-a dat prin cap s-o verific poate m-au invitat si pe mine.

#49
horia.popescu

horia.popescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 21.06.2005
Hai ca au zbarcit-o cu invitatiile astea. Macar daca le faceau ca la gmail, sa ne putem invita unul pe altul. Cred ca am sa le scriu un mail, poate ma baga si pe mine printre privilegiati.  :P

#50
Skelet

Skelet

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 30.11.2003
intr-adevar o chestie utila..

poate ne vin invitatiile cand primim si factura... :)

Edited by Skelet, 28 September 2005 - 11:09.


#51
ebilan

ebilan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 17.09.2004
Oare pe ce criterii au selectat clientii carora le-au trimis invitatii?

Edited by ebilan, 28 September 2005 - 11:15.


#52
Spiritul

Spiritul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,510
  • Înscris: 13.09.2004
probabil ca au avut ei niste criterii ... unul dintre ele ar putea your.orange ... parca ashea ii zicea in scrisoare ....

#53
adrianb

adrianb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 09.12.2003
In orice caz, se recomanda acolo sa trimiti sugestii/probleme etc pana pe data de 7 octombrie. Deci presupun ca se va lansa in curand.

Am gasit un bug... un camp 'nume' este prea mic ca sa-mi incapa numele intreg. O sa-l semnalez. Sa vedem cum reactioneaza.

#54
zamo_x

zamo_x

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 22.10.2002
am reusit sa ma inscriu si eu, dupa ce le-am dat un mail.
pare ok serviciul.. nimic spectaculos. nu poti sa iti schimbi numerele favorite dar in schimb poti sa iti suspenzi numarul de telefon (in caz de furt/pierdere), ceea ce mi se pare interesant.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate