Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Conectare TV, telefon și pc ...

PROIECT CASUTA MICA IN JUR DE 40M...

Vecini cu chef de renovari.
 La multi ani @TheSignMetro64!

Exista firme DDD dezinsectie Bucu...

Masina noua - plata finala

Laptop 17" - baterie buna
 Uree 239 analize catel

Programare Sala Tulcea

Tensiune mica Smart Forfour 2017

Reglaj a
 Desparțire de sotie

Problema combina frigorifica

Persoanele care nu se scalda (in ...

Redmi K50 in Reteaua Digi

apartamente noi brasov

- - - - -
  • Please log in to reply
1190 replies to this topic

aGVsbG8

aGVsbG8

Junior Member

• Grup: Junior Members
Are cineva informatii despre blocurile din TopCity construite de Melsam ?

lord hades

lord hades

Member

• Grup: Members
Is mizerbile. Dacă nu ma crezi, mergi pana în zona sa te convingi.

aGVsbG8

aGVsbG8

Junior Member

• Grup: Junior Members
Am fost zilele astea si am vazut un apartament. In stadiu actual, tinand cont ca sunt finalizate, mi s-a parut greu sa-mi dau seama despre calitatea constructiei. Sunt unele taieri de costuri evidente - geamuri cu 2 foi de sticla, faianta retro/oldies Posted Image, glafuri pentru geamuri acolo unde calci sa iesi in balcon, fiecare apartament e facut cu alta gresie/parchet de zici ca au gasit diferite loturi la oferta, 2 lifturi schindler dar au butoane separate, boxe din plasa de gard (la fel ca la Maurer), poate si alte lucruri. E evidenta distanda redusa dintre blocuri dar asta e deja norma si la case mai mari - si aici ma uit la Urban Plaza Posted Image, probleme cu parcarile (aici ce sa zic, rusine si primariei ca le da autorizatie de construire). Ochiometric, nu pare o calitate mai slaba decat celelalte deja construite. E in normalul lor.
Astea evidente ti le poti asuma si traiesti cu ele. Sunt curios daca stiti ceva si de lucruri care nu se vad - gen cum a fost facuta instalaria electrica, sanitara, etc.

De asemenea sunt curios daca pot sa fie probleme cu pastrarea temperaturii in incaperi tinand cont ca sunt facute poate 80% din beton si 20% din BCA. Stiu ca sunt multe blocuri vechi facute din placi de beton dar nu cunosc pe nimeni care sa-mi zica cum e.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate