Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Franciza Germanos

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
schoenbirk

schoenbirk

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 19.06.2011
Buna!Daca cineva stie care sunt conditiile de colaborare in franciza cu Germanos,daca ati lucrat cu ei,experiente placute,neplacute,mi-ar fi de mare ajutor.Le-am trimis un mail dar nu se grabesc sa raspunda,am sunat si-am cerut sa vorbesc cu cineva competent insa mi s-a raspuns ca singura cale de-a intra in contact cu persoanele care se ocupa de franciza este mailul.In asteptarea acestuia m-am gandit ca orice informatie la subiect ar fi binevenita.Multumesc anticipat!

#2
schoenbirk

schoenbirk

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 19.06.2011
Pentru toti aceia care intentioneaza sa contacteze franciza Germanos: renuntati!Nu veti primi nici macar un raspuns la orice solicitare adresata Mariilor Lor!Sincer nu ma asteptam sa ma primeasca cu bratele deschise insa un minim raspuns de complezenta era necesar!Nimic!La tel. nu se poate vorbi cu cei ce hotarasc,la mail mai degraba o sa-ti raspunda Gica Petrescu decat tinerii directori responsabili cu franciza!Acum am raspunsul de ce la postul meu anterior dupa doua saptamani n-a putut nimeni scrie nici un rand!Pentru ca un contact cu extrateresti este mai plauzibil decat un contact pe orice cale cu un "Germanos SEF"! Vorba unui prieten ardelean:"pai daca nu meri la Bucuresti sa le bati la poarta ,cum vrei sa vorbesti cu ei?!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate