Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 

viza turistica australia

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
lovess7777777

lovess7777777

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 31.05.2011
buna. am intrat si eu pe acest forum sa va rog sa ma ajutati si sa-mi raspundeti la intrebarea: cam in cat timp se obtine viza de turist  e676? in mai pe 29 am aplicat online ptr obtinerea vizei, urmand sa fac o calatorie de vizita la prietena mea acolo. am primit un e-mail in care mi se spunea ca au primit formularul si mi-au dat un TRN. apoi la cateva zile mi-au cerut sa le timit documente de studii, extrase de cont pe 3 luni, sa fac dovada unei sume in cont, o scrisoare din partea angajatorului cum ca este de acord sa plec in australia pe perioada concediului si din partea mea o scrisoare prin care sa mentionez care este scopul calatoriei mele in australia si daca dupa ce vizitez australia ma intorc in tara de resedinta sau calatoresc in alta parte, precum si perioada pe care intentionez sa o petrec in australia. am trimis aceste acte traduse de un traducator autorizat scanate in format pdf undeva pe 7 iunie si abia in data de 21 iunie am primit un e-mail in care imi scriau ca au primit actele mele si voi primi un raspuns in cel mai scurt timp referitor la aplicatia mea ptr viza. din acea data nu am mai prmit nimic si chiar verificand link-ul dat ptr verificarea vizei, imi scrie no curent visa. mai mult, in 28 sau 29 iunie au sunat la serviciu, eu lucrand in justitie, sa ceara referinte despre mine. referintele ce le-au primit au fost bune. in curand se implinesc 30 de zile de la data comunicarii cum ca au primit actele mele. stie cineva daca exista un termen de raspuns la ceea ce se solicita? va multumesc frumos.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate