Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poco F6/F6 Pro

Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA
 Intalnire cu un tip de pe tinder ...

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...

salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...
 Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...

Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...
 Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto

Opel Astra K

Romania - tara formelor fara fond?

JVC GR-D50: conectare la calculator

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

RapperStyle

RapperStyle

New Member

• Grup: Members
Am o camera JVC GR-D50 si vreau sa o conectez la Computer. Cum as putea face asta avand in vedere ca am iesire
DV  [ http://img834.imageshack.us/img834/1184/16062011003n.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]            
si S-Video  [ http://img135.imageshack.us/img135/5630/16062011001.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Am inteles ca ar merge cu un TV-Tunner. Ma poate lamuri careva?

Multumesc mult !

gerbil

gerbil

Membru' activ

• Grup: Senior Members
Cu tv tuner pierzi mult din calitate. Cumpara o placa firewire daca nu ai si un cablu ( de obicei vine cu placa ).

RapperStyle

RapperStyle

New Member

Vreau sa-mi cumpar o placa de captura firewire . ce imi recomanzi si daca nu vine cu cablul inclus ce trebuie sa cumpar? CAblu Firewire to DV ? asa ? [ http://www.thevideoanalyst.com/wp-content/uploads/2010/08/firewire.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Multumesc de raspuns .  :peacefingers:

atupi

atupi

Senior Member

• Grup: Senior Members
Da.

makitor

makitor

Junior Member

Buna. Am o camera JVC GR-D21 si vreu sa o conectez prin firewire. Este nevoie de driver pentru ea? Daca da eu nu am cd-ul ei si la JVC pe site nu gasesc nimic despre ea. Unde as putea gasi driverul ei?

dotunderground

dotunderground

Member

makitor, nu ai nevoie de driver pt transfer prin firewire. Pt descarcare poti folosi softul WinDV, freeware, captura o poti face in avi dv tip2 (~13gb/h).

makitor

makitor

Junior Member

Am verificat camera pe un alt PC cu firewire incorporat pe placa de baza si functioneaza fara sa-mi ceara driver, dar la mine pe PC am o placa firewire pe PCI instalata dar nu imi vede camera deloc. Unde ar putea fi problema? A m-ai avut cineva aceasta problema?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate