Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde recomandati un CT cu Casa de...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia
 Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China
 Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED
 Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...
 

Urgent plsss

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
black1990

black1990

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,290
  • Înscris: 09.04.2008
Salutare, am bagat astazi si eu sa fac update la telefonul meu din dotare , samsung galaxy gt-i5500  la froyo 2.2 sii dupa ce s-a downloadat ceva, apoi mi-a aparut pe telefon "Downloading..." si pe PC imi spune sa nu deconectez cablu dar nu mai urca mi-a ramas la 0 %.... Astept deja de vro 30 minute si nu a urcat mai mult de 0 % , oare s-a blocat? Ce pot face sa nu bulesc softu care il am?

Incercam sa ii fac update cu ultima versiune de Kies .... netul e foarte bun trag cu 10mb.. alta e cauza.

#2
have_dreams

have_dreams

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 01.06.2010

View Postblack1990, on 5th May 2011, 15:45, said:

Salutare, am bagat astazi si eu sa fac update la telefonul meu din dotare , samsung galaxy gt-i5500  la froyo 2.2 sii dupa ce s-a downloadat ceva, apoi mi-a aparut pe telefon "Downloading..." si pe PC imi spune sa nu deconectez cablu dar nu mai urca mi-a ramas la 0 %.... Astept deja de vro 30 minute si nu a urcat mai mult de 0 % , oare s-a blocat? Ce pot face sa nu bulesc softu care il am?

Incercam sa ii fac update cu ultima versiune de Kies .... netul e foarte bun trag cu 10mb.. alta e cauza.

Incearca sa il duci la un service, poate il resofteaza ei direct, nu prin update...

#3
black1990

black1990

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,290
  • Înscris: 09.04.2008

View Postcotofanacristian, on 5th May 2011, 16:52, said:

Incearca sa il duci la un service, poate il resofteaza ei direct, nu prin update...


poi ce maa acu s-a bulit softu ? inca nu i-am scos cablu dar cat sa-l mai las ca tot 0 % imi arata ?

pun si o poza ca sa vedeti si voi !

chiar nu a patit nimeni sa-i ramana pe telefon blocat in downloading? sunt de o ora cu el asa cat il mai tin ???? Daca il scot se buleste softu ??

Attached Files


Edited by black1990, 05 May 2011 - 15:56.


#4
haskell444

haskell444

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 19.12.2010
Fa-ti cont aici  http://www.samfirmwa...OTECT-i5500.htm  si gasesti tot ce ai nevoie pt a rescrie tu softul, cu ultima versiune.

#5
black1990

black1990

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,290
  • Înscris: 09.04.2008

View PostMUR_I0NUT, on 5th May 2011, 17:27, said:

Fa-ti cont aici  http://www.samfirmwa...OTECT-i5500.htm  si gasesti tot ce ai nevoie pt a rescrie tu softul, cu ultima versiune.


am scos cablu si ... am dat afara card + cartela si a mers a facut upgrade-ul in 2 minute maxim !

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate