Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect
 Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering
 Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...
 Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 

combina frigorifica

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
walch

walch

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.08.2005
Salut lume,
                 Am si eu nevoie de sfaturile voastre... as vrea sa imi cumpar o combina frigorifica (no frost) cu , compartimentul pt. congelator jos, proportia celor 2 compartimente sa fie inclinata in favoarea frigiderului.
  Ce recomandati...sertare din sticla sau plastic ...
  Mie mi-ai placut modelele BA34 si 13 P de la Indesit , K287Clb de la gorenje, ARC 7630, ART 967, ARZ 897-1/H de la Whirlpool ....voi ce ziceti?

#2
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,062
  • Înscris: 02.09.2005
salutare...in primul rand vreau sa iti spun ca, dupa mine, nici indesit si nici gorenje nu sunt o alegere proasta. indesit am avut acasa la ai mei, gorenje am acum acasa la mine....sunt foarte bune amandoua...cat despre whirlpool, am imptresia ca sunt facute in turcia, nu stiu exact combinele, dar masinile de spalat sigur sunt turcisme...rafturi de sticla? hmmm...la indesit am avut gratare iar la gorenje am de sticla.... bune amandoua, dar parca totusi tind ca sunt mai bune cele tip gratar...sticla e cam sensibila si parca vad ca o sa o sparg pana la urma...oricum, mai documenteaza-te si tu si fa alegerea care se potriveste cel mai bine nevoilor tale...

#3
CRG

CRG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,961
  • Înscris: 30.08.2005
am inteles ca whirlpool no frost sunt nashpa rau. ce-ti recomand cu caldura: Ariston MBA 4522 NFE (clasa energetica A). satisface criteriile tale si e facuta in Italia. eu MTA (cu congelator jos, mult mai mic decat la MBA) si sunt f multumit, chiar daca e facut in Turkia. nu uita: ariston e fratele mai "inzestrat" al lui indesit..

ps: cred ca ultima data costa 2750 RON. Eu am reusit sa obtin un discount de 5% de la Domo pentru ca am cumparat si aer conditionat de la ei. discount-ul de 3% e deja ceva fumat si uzual, adica ar trebui sa-l scoti oricum.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate