Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Messengerul DX'erilor

- - - - -
  • Please log in to reply
116 replies to this topic

#91
sorinaccio

sorinaccio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 06.03.2007
Salutare, citesc ce se mai scrie pe aici si ma amuz nespus de mult pentru ultima postare. Domule Yo9. Dumneata crezi ca rastorni legea propagarilor din Romania?! Crezi ca sarbii ii poti culege pe toti pe unda directa? Nu as crede, gandeste-te de doua ori inainte sa arunci o afirmatie legata de receptii. Prinde de ex Kragujevatz pe unda directa, fara sa joace indicatorul la s-metru. Prinde Subotitza pe unda directa fara sa varieze acul indicator la s-metru. Se poate asa ceva!? Pe bune va ajuta foarte mult avantat-ul. Nu uitati ca stau langa granita. Succes.

#92
Energy

Energy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,335
  • Înscris: 23.11.2003
Iata cu ce m-am mai jucat in seara asta, dintr-o lipsa de ocupatzie si chef de altceva. Nu de alta dar... aveam si eu chef de muzici si era si niste bere prin frigider (care, culmea, nu s-a terminat... mai avem si maine...)
Attached File  Energy.JPG   459.14K   25 downloads
Ce beton imi merge retzeaua, in timp ce tzineam stream de 192 ( :) ) aveam si un browser deschis si torrentul, ca mai voiam niste chestii. Ce am gasit in timpul asta, rasnind netul? Pai... un best of Neda Ukraden (da, mah, nu-i pentru Boby si care mai erau de nu le place sarbeasca...) si tocmai ma delectam cu el la (inca) o bere... Suna belea, saltaretz, d-ala cum imi place mie, muzica d-aia de baga seara pe DMSAT, stitzi voi :)
Ce am mai luat frumos? Pai... pe baiatul asta il mai stitzi?
Attached File  Back.jpg   107.2K   24 downloads
Hai mah, ca-n toate capturile de turci ale lui zvartoshu de anul trecut auzitzi "Istanbul Daha Erken". Am luat si eu, intr-un sfarsit albumul sa vedem despre ce e vorba. Il cam stiam, de la el, dar... e bine de avut pentru party-uri. Eventual selectez ce e marfa si pun acolo la directorul de muzici...

Toate ca toate, da' suna marfa Neda Ukraden.

Edited by Energy, 05 December 2011 - 03:34.


#93
babonium

babonium

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 28.11.2011
Pe vremea cand erau revelioanele de baza in iugoslavia si mai nou serbia, se canta:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/tPKwUwZcjgc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

O secventa de cand erau tineri!

Edited by babonium, 05 December 2011 - 07:37.


#94
stefano_nc

stefano_nc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 851
  • Înscris: 27.03.2008
FRUMOS TOPIC :coolspeak:

#95
Energy

Energy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,335
  • Înscris: 23.11.2003
Ce a lasat unul din sarbii cu care mai discut eu la ei pe forum...
Attached File  493px_Eagle.owl.arp.750pix.jpg   84.23K   29 downloads

Ah, si uite, pentru cine nu m-a vazut de mult (pe Facebook e de ceva vreme pusa poza asta la album)
Attached File  IMG_1994.JPG   1.62MB   49 downloads

Edited by Energy, 07 December 2011 - 05:01.


#96
adrian_yo9

adrian_yo9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 21.10.2008

View PostEnergy, on 7th December 2011, 04:57, said:

Ah, si uite, pentru cine nu m-a vazut de mult (pe Facebook e de ceva vreme pusa poza asta la album)
Attachment IMG_1994.JPG
Concurs: "Ghiciti cate shepci se vad in poza alaturata". Eu am numarat vreo 5 dar cred ca sunt mai multe.

Edited by adrian_yo9, 07 December 2011 - 13:33.


#97
Energy

Energy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,335
  • Înscris: 23.11.2003
Excelenta observatzie, Adriane. Sincer, daca nu ziceai n-aveam nici eu curiozitatea sa numar (la locul cu pricina) cate sepci trebuie sa fie. In total, cu tot cu cea pe care o aveam pe cap, trebuie sa fi fost opt. Si... alea erau toate. Dupa ce s-a facut ordinea de rigoare si trierea, spre a elimina ce nu mai e de folosit datorita uzurii, au ramas 6 in total. Alea-s toate. Nah, cata vreme de multe ori port sapca si iarna, ca rar ma vede lumea cu fes... trebuie sa am de schimb, azi cu una, maine cu alta, ma uit p-acolo si iau ce sapca se incadreaza la restul tzoalelor. Nu merge, de exemplu, sapca galbena la geaca de culoare camuflaj urban (alb-gri-maro) sau la geaca camuflaj skyblue (gri-bleu). Nu se leaga.

In alta ordine de idei, stateam si ma gandeam acuma urmarind (i)realitatea (fara pureci :) ): azi Base aniverseaza 2 ani de cand e in al doilea mandat. Deci... mai am de asteptat inca 3 ani, asta e. Dar oare, peste cinci ani, o sa pot sa aniversez si eu 2 ani de mandat? Vedem...
Attached File  IMG_2025.JPG   2.05MB   28 downloads
...si ne jucam...

#98
Energy

Energy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,335
  • Înscris: 23.11.2003
Daca va zic "croma key" stiti ce-i aia? Nu stiti, desi ati vazut asa ceva folosindu-se foarte des.
Ia uite cum, din verde, facem orice...
Attached File  _Test1.jpg   165.56K   29 downloads Attached File  _Test2.jpg   177.76K   29 downloads Attached File  _Test3.jpg   268.61K   38 downloads Attached File  _Test4.jpg   254.11K   39 downloads

Deci, acum e clar ca avem cu ce, putem sa facem orice tine de multimedia. Filmari HD, productzie, editare video, tot. Ce pushca mea. Mogul, frate...

#99
Vodafen

Vodafen

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 05.04.2012
Colegul ce povestea de NRT, mi-a spus ca era foarte ascultat  pe ruta Oltenita - Calarasi. Il auzea in fiecare dimineata si seara. Dupa inchiderea NRT imi povesteste ca a prins 92-3 ALPHA fm cu muzica house.
Pe vremea cand sofam spre litoral-Calarasi undeva in 2000-2004 aveam o placere. Imi aduc aminte cum mutam radioul de pe Contact 96-1 Fm pe 107-9FM. Va ramane in istorie radio Express numai cum putea sa difuzeze eurodance-urile care erau cele mai ascultate in Europa.Pacat ca prin 2001 i-au dat inchiderea.

Edited by Vodafen, 07 April 2012 - 11:18.


#100
quarq1

quarq1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 185
  • Înscris: 04.04.2012
[ http://www.predavatel.com/bg/7/targovishte_snimki/tar.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

http://www.predavate...dio-targovishte

http://www.predavate...g/play/nrt_live

#101
-zvartoshu-

-zvartoshu-

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 13.04.2012
Pentru cei pasionati o sa caut o poza cu antenele directive de la Cabana din Targoviste de unde emitea. Puterea de emisie era bunicica incat zilnic ori de seara sau dimineata sa ii auzi muzica si mixurile. Genul muzical nu era pentru mine, pe mine ma atragea doar EURODANCEUL care rupea norma.

#102
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
Ce m-a amuzat la radu energy in seara aceasta:
"Noile metale pretioase precum Iraniul , Siriul Iordaniul si Libaniul."

#103
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Un "musafir" mai deosebit de care am avut parte azi dimineata la serviciu
Attached File  12910291_202884476755641_561969933_n.jpg   73.64K   28 downloads

#104
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
cand sa citesc si eu pe aici una alta poc o eroare interesanta
Attached File  est.png   39.87K   20 downloads

#105
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
hocus pocus daletul de la israelieniu sa transformat in makan.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/dTbES0C4SbY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Zvartoshu, 22 May 2017 - 15:27.


#106
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
bagati tare pe receptie ca 94.5 e iart dat spre 2kw la borne si vreo 18-20kw radiati. 90.0 demircoy ramane singurul cu probleme ex putere scazuta supramodulare sau lipsa stereo.

#107
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
mama ce atmosfera cetzoasa pacloasa e afara. se obs si dupa luna.

#108
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
Bha mau tampit unii care iși fac gioarse pirat. Cică la unu că bipolari că final se aude cu goluri și fet de aceeași putere se aude fara goluri. Sau de la Tzara mai adun și faza noua că bipolari se aude la final de acoperire cu goluri și fet se aude și de odată scade și ăla a fost ia crăpat acoperirea.
Frate daca nu se acordă antena inventați puterea fet și cea bipolara. LooooL

Edited by Zvartoshu, 22 December 2017 - 04:33.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate