Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...
 Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 

Lady Gaga

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
alinutza95

alinutza95

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 24.03.2011
Deja se exagereaza prea tare..mai ales in videoclip

#20
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,894
  • Înscris: 28.11.2006
O copiaza din ce in ce mai mult pe Madonna. Ce facea Madonna acum 25 de ani, face ea azi. Aceeasi chestie: tipe fara voce, care nu arata nici cine stie ce (parerea mea :notangel: ) dar care stiu sa se impuna cu cate o chestie socanta. Madonna a aparut intr-o rochie de mireasa cantand Like a virgin la premiile MTV. Gaga s-a imbracat in carne si si-a aratat ciolanele. Cat despre asemanarea melodiilor, am auzit Born this way in timp ce butonam la radio si prima data am crezut ca e Express yourself a Madonnei :w00t:

In concluzie, deocamdata ii merge, dar nu stiu cat poate sa se mentina. Madonna are un talent de a simti cand se invecheste ceva si de a schimba imediat. Madam Gaga nu stiu daca are acest talent. Iar daca nu-l are, lumea se va plictisi repede de ea.

#21
iulia89

iulia89

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 22.04.2007
:boredlook:  nu imi place...

#22
myxmax90s

myxmax90s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 19.12.2009
Bun.Dar ce sa zicem ca s-a miscat cu viteza banului si a mai clocit alte doua hituri ca "Judas" nu se pune.Pe 9 mai - Edge Of Glory(Debut - #3 Bilboard) si la o saptamana,pe 16 mai Hair(promotional) #12 - Bilboard.Devine din ce in ce mai plictisitor stilul drei Angelina alias Lady Goanga.

#23
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,894
  • Înscris: 28.11.2006
Drept dovada ca nu tot ce ajunge nambar oan in topuri e si muzica buna.

#24
myxmax90s

myxmax90s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 19.12.2009
nici nu am negat acest lucru.Deja are alte doua hituri noi "You And I" sau "Marry the night"."Hair" a disparut subit din bilboard.Nu tot ce ajunge pe locul 1 in ziua de azi este muzica buna,dar in trecut majoritatea clipurilor bune ajungeau pe prima pozitie.Drept dovada unele din ele se aud si azi la radio,au ramas legendare.In ziua de azi nu se mai lanseaza melodii bune.Oricum pana in acest moment Adelle cu "Rolling In The Deep" este #1 ,o melodie placuta,cat de cat.Mi-ar placea pe viitor "Someone Likes You" sa fie pe #1.Totusi mi se pare ca Adelle se chinuie sa cante mi se pare ca are o voce prea ascutita de altista.Tipa mai mult.Melodia care imi place mult de tot in acest moment este Lady Antebelum - Need You Know si Rihana - California King Bad promite multe,iar Bruno Mars - Lazy Song merge ca si fundal in reclame la retelele de telefonie mobila.Oricum are sanse sa ajunga #1 in Bilboard.Merge sa o asculti are ritm bunicel si clipul cu maimutoi nu deranjeaza pe nimeni.Asa dra Germanotta sau Lady Emo care se lauda ca strange fonduri pentru Tohoku Earthquake & Tsunami 2011 pentru ai ajuta pe japonezi - asta nu e un lucru rau - dar clipulrile ei penibile au inceput sa plictiseasca pe toti.Oricum degeaba latru.Eu pot sa latru cat vreau pe forum.Eu sunt un simplu amarastean pe cand ea primeste golduri,platine cate de 2,3...10 in valoare de sute de mii de dolari ."We are all born superstars?" cam asa stau lucrurile.Eu pot sa fiu sau nu de acord cu cantecele ei,nu-i pasa.Noi cunoatem pe ea,ea nu ne stie pe noi si nu doar ea,ci toti ceilalti mari ai muzicii de azi.Ne putem bucura doar de simple mazgaleli de la aceste VIP-uri care se cheama autografe avand o valoare insignifianta.Traim intr-o lume a mediocritatii,iar acestia mediocrii sunt imaginea lumii in care traim.O zi buna! ! !

Edited by myxmax90s, 08 June 2011 - 13:54.


#25
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,894
  • Înscris: 28.11.2006
La VH1 este "Madonna vs. Lady Gaga Weekend"! :roflmaofast:

#26
george169

george169

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 09.10.2010
Dupa mine is 2 categorii de muzica... pt radio si muzica care o asculti oricand. Goanga ii 100% radio bullshit... nu zic ca nu ascult, dimpotriva ascult destul de mult 21 si ProFM, da' mai mult de atata nici gand.
Astea toate alaturi de Inna si alte Goange merg de ascultat in masina.

Cat de complexata sa fii sa te costumezi asa ca sa primesti atentie ?!

Edited by george169, 15 June 2011 - 20:36.


#27
myxmax90s

myxmax90s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 19.12.2009
stiu.Iti multumesc ca mi-ai amintit,dar am avut lucruri mai importante de facut.Apoi,eu doar seara bag tv-ul in priza

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate