Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

AdSense - aprobare

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Bocacio Junior

Bocacio Junior

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,616
  • Înscris: 04.11.2005
Stie cineva de ce AdSense nu imi trimit raspuns? Am aprobat cu 3 site-uri, veche de cativa ani si cu un blog pe blogger, cu postari si tot ce trebuie, si nu trimit nici macar raspuns negativ. La un site astept raspuns de circa 3 luni, la altul de circa 2 luni. Toate inscrierile s-au facut pe nume diferite, de la ip-uri diferite, site-uri diferite...etc

#2
w3room

w3room

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,085
  • Înscris: 22.09.2010
Uneori le i-a mai mult timp sau cel putin asa cred eu. Un client de-al meu asteapta de vreo 6 luni. Deja nu mai stie daca asteapta sau a trecut peste el.

#3
DanPuma

DanPuma

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 16.12.2010

View PostBocacio Junior, on 29th January 2011, 11:36, said:

Stie cineva de ce AdSense nu imi trimit raspuns? Am aprobat cu 3 site-uri, veche de cativa ani si cu un blog pe blogger, cu postari si tot ce trebuie, si nu trimit nici macar raspuns negativ. La un site astept raspuns de circa 3 luni, la altul de circa 2 luni. Toate inscrierile s-au facut pe nume diferite, de la ip-uri diferite, site-uri diferite...etc
Cam aceeasi problema o am si eu ... am facut dp numele meu acum 2 luni ... si  si acum 1 luna dupa a lu sormea ..care are alta adresa in buletin, alt nume ..si nici la ora actuala nu au dat un raspuns ...ce naiba se intampla ?

#4
Lost_Prophet

Lost_Prophet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 18.10.2009
Nu stiu daca in cazul meu a ajutat cu ceva, dar m-am si plans putin cu privire la intarzierea raspunsului. Am fost aprobat la vreo 4 zile dupa topicurile deschise, poate e doar o coincidenta. A, am asteptat vreo 45 de zile pentru raspuns.

6 luni e deja prea mult si ar fi imediat flagged pentru angajatii Google pe forum, din ce am vazut.

#5
Ciuxy

Ciuxy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 18.05.2007
Si io am cam aceasi problema. Am aplicat pentru un site, si astept de o luna jumate. Un prieten a facut cererea pentru un blog de 2 ori( de doua ori l-au respins) dar i-au raspuns in max 24 de ore.

#6
ady1981

ady1981

    Numai o minte diabolica mai poate crede in dreptate. in Romania&

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,466
  • Înscris: 11.11.2009
Eu pana acum  (azi) nu am avut anunturi de la google pe site. Dar citind pe aici pe forum ca la multi li se refuza intrarea. am zis sa incerc si eu asa de curiozitate sa vad ce se intampla.

Am facut cererea pe la 12 noaptea si la 02:16 min. am primit aprobarea. Blogul este unul nou facut, cu domeniu nou. 1 luna. si doar importat continutul din cel vechi. gazduit pe wordpress.com

Deci se poate nu este google asa de negru cum pare(cel putin pana acum) daca mia aprobat  prima cererea in 2 ore.

Edited by ady1981, 02 March 2011 - 04:56.


#7
blue_wings

blue_wings

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 945
  • Înscris: 24.05.2007
eu incerc cu 3 conturi de vreo 6 luni sa fiu aprobat, unul e pe firma. Site-urile cu care am aplicat sunt pe .com, .ro, unele sunt vechi de 2 ani, ocupa locul 1 in google pe anumite cuv. cheie si totusi nimic.

Am fost respins de fiecare data pe motiv ca site-ul nu are continut adecvat sau ca nu este live. Raspunsul il primesc de obicei in 2-4 saptamani.

Impresia mea este ca cererile nu sunt operate manual ci oarecum automat aleatoriu.

#8
ady1981

ady1981

    Numai o minte diabolica mai poate crede in dreptate. in Romania&

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,466
  • Înscris: 11.11.2009
Nu stiu ce sa zic cu chestia asta cu aprobarile  aleatorii, Eu sincer nu ma astept-am  sa fiu acceptat, din acest motiv am si trimis sa fac o proba. Si domeniul meu este RO. si a fost prima cerere. facuta de catre mine. Poate sunt multi care nu cred ca in 2 ore am primit raspunsul. dar din pacate nu am facut un print. cu ora trimitere cereri. (nu ma asteptam sa fiu acceptat si chiar asa repede)

Iar in legatura cu vechimea. dupa cum am spus este unul nou de doar 1 luna.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate