Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Haine ski

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
d-ardeleanu

d-ardeleanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,576
  • Înscris: 12.02.2008
Pentru ca nu am mai gasit aceste lucruri pe aici, intreb si eu despre costumul de ski: geaca, pantaloni, ochelari, de unde cumparam si cam ce ar fi mai ok ca si calitate/pret ?
De exemplu firma Diel care se gaseste in Craiova, haine bunicele dar foarte scumpe si fabricate in ... Bulgaria !
Am mai gasit ceva Salomon la Metro, mai bune si dupa reducere mai ieftine...voi ce folositi ?

#2
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010

 d-ardeleanu, on 17th January 2011, 13:47, said:

Pentru ca nu am mai gasit aceste lucruri pe aici, intreb si eu despre costumul de ski: geaca, pantaloni, ochelari, de unde cumparam si cam ce ar fi mai ok ca si calitate/pret ?
De exemplu firma Diel care se gaseste in Craiova, haine bunicele dar foarte scumpe si fabricate in ... Bulgaria !
Am mai gasit ceva Salomon la Metro, mai bune si dupa reducere mai ieftine...voi ce folositi ?
iti dau un sfat , uitate putin si pe site-urile internationale sar putea sa gasesti mai ieftin .  Succes

#3
TheReason

TheReason

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 269
  • Înscris: 19.01.2011
Ai gasit ceva?? Si eu caut ceva fain, iar raportul pret calitate sa fie cat de cat acceptabil

#4
d-ardeleanu

d-ardeleanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,576
  • Înscris: 12.02.2008

 TheReason, on 15th February 2011, 10:58, said:

Ai gasit ceva?? Si eu caut ceva fain, iar raportul pret calitate sa fie cat de cat acceptabil
Am gasit geaca + pantaloni Salomon, la Metro, ieftine si foarte bune, verificate in Austria la 2.500 m; pentru skiat confortabil e bine sa ai haine tehnice, adica polar 100+polar 200+geaca ski, orice altceva ma facea sa transpir abundent...
am avut bocanci de trekking inalti, dar de 3 sezoane, nu de iarna, care au rezistat cu brio la mers prin zapada, dar erau tot de firma consacrata...deci cauta ceva de care sa fi auzit inainte sau pe internet, nu "made in China" !

#5
denky

denky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,360
  • Înscris: 09.03.2009

 d-ardeleanu, on 28th February 2011, 13:26, said:

Am gasit geaca + pantaloni Salomon, la Metro, ieftine si foarte bune, verificate in Austria la 2.500 m; pentru skiat confortabil e bine sa ai haine tehnice, adica polar 100+polar 200+geaca ski, orice altceva ma facea sa transpir abundent...
am avut bocanci de trekking inalti, dar de 3 sezoane, nu de iarna, care au rezistat cu brio la mers prin zapada, dar erau tot de firma consacrata...deci cauta ceva de care sa fi auzit inainte sau pe internet, nu "made in China" !

Scuza-ma, ce ti-ai luat tu din Metro nu-s din China? chiar nu stiu unde mai coase Salomon.

#6
d-ardeleanu

d-ardeleanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,576
  • Înscris: 12.02.2008

 denky, on 6th March 2011, 00:47, said:

Scuza-ma, ce ti-ai luat tu din Metro nu-s din China? chiar nu stiu unde mai coase Salomon.
Nu, sunt facute in Indonezia, cu 10.000 g respirabilitate si chiar au fost eficiente, nu a trecut viscolul prin ele; bocancii sunt Gritex, facuti in Italia.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate