Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Emisiunea " Te vreau langa mine "

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
smokke2

smokke2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 02.12.2012
As dori ca aceasta emisiune sa dispara, mi-e scarba de emisiunea asta.

#20
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,880
  • Înscris: 28.11.2006
Si tie ti s-au terminat bateriile de la telecomanda? :w00t:

Obisnuiti-va cu ideea ca televiziunile vor baga tot emisiunile la care se uita poporu'. Daca scandalul si mahalaua fac audienta, nu vor disparea de la TV. Singura televiziune care ar putea sa ofere o alternativa e TVR, dar se pare ca ei au alte treburi. De la televiziunile private nu ma astept la altceva, si cine se asteapta... e cel putin naiv, ca sa nu jignesc pe nimeni.

#21
Rhini

Rhini

    Offline

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,222
  • Înscris: 29.12.2010
http://insulaiubirii.a1.ro

de asta ce ziceti? ca sa nu mai fac alt topic

#22
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,880
  • Înscris: 28.11.2006
Nu m-am uitat, dar din ce e pe site pare un fel de Vara ispitelor reloaded :puke:

#23
Rhini

Rhini

    Offline

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,222
  • Înscris: 29.12.2010
mie imi placeau Petra si Ovidiu; aia nu au cedat :)

acum imi plac Andreea si Bogdan dar ii cam incurca cu montajele

#24
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,192
  • Înscris: 18.04.2008
E cancer cerebral emisiunea.
A fost și un prieten acolo. E totul pentru bani și pentru a râde. Poveștile neobișnuite se țin lanț.

#25
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,335
  • Înscris: 31.08.2006
Hai sa mai revigorez eu putin acest topic dedicat superfake-ului  "Te vreau langa mine". Un Tilica din studio, pe nume Petrisor (nici nu conteaza daca numele e rea,l la cat de dobitoc e purtatorul lui)..., i-a dat in fapt pe marii aranjori ai penibilei emisiuni. Bine, toata lumea stie ca e facatura ordinara emisiunea, iar ce-a zis tolomacul nu face decat sa confirme acest lucru. Ei, bine, panarama a zis la un moment dat, pe fondul aplauzelor regizate, si INAINTE CA GABRIELA CRISTEA SA-L ANUNTE CA VA URMA:  "Acum urmez eu, BAGA-MI-AS ..." E usor de dedus ce isi baga cocalarul. Asadar, faptul ca trebuia sa-si tarasca fizicul pana la paravan (si asta pe destui bani, fratioare...) era o corvoada pentru Petrisor, astfel incat a scapat o injuratura, uitand, prostul, ca e cuplat la microfoane, ca sa zic asa.
  Pentru cei interesati, vedeti aici:
  [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/i4tuBpDmELE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
  La comentariul lui  Stamate Gabriel aveti scurtatura catre tampenia debitata de Petrisor.

Edited by fansat, 30 September 2016 - 12:35.


#26
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,335
  • Înscris: 31.08.2006
Si cand te gandesti cat de greu se castiga un ban cinstit in Romania, iar cocalarul asta pica de lene sa vina la paravan, si a mai bagat si o injuratura ca e deranjat de pe fotoliu....

Edited by fansat, 30 September 2016 - 12:42.


#27
Iulya_Roman

Iulya_Roman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 306
  • Înscris: 02.03.2013
Era cândva o emisiune frumoasă acum e doar dezgust și circ ieftin.

#28
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,586
  • Înscris: 11.02.2016

 Iulya_Roman, on 29 martie 2017 - 00:03, said:

Era cĂąndva o emisiune frumoasă acum e doar dezgust și circ ieftin.
Asta cam asa e, pe vremea Niculinei Stoican era altfel. Bine, nici atunci nu-mi plăcea, practic eram obligat sa mă uit. :D Parca kk anal d ul era si el altceva înainte, nu era mare televiziune dar nici rahatul de acum. Cred ca nu exista absolut nici o emisiune la care te poti uita!

#29
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,576
  • Înscris: 10.04.2009
Şefii de la Kanal D i-au spus Gabrielei Cristea că… nu o mai vor lângă ei !

Au concediat-o din cauza soţului.

http://www.cancan.ro...rpriza-17049953


la mai mare ! avea dreptate Toader cand spunea ce spunea despre idioata asta... ahtiata dupa lovele mai ceva ca pitipoancele de pe Dorobanti...

#30
octavvv

octavvv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 09.09.2011
Si eu cred ca este regizata, dar nu asta e problema, ci faptul ca se da drept reality-show

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate