Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Club Turan Prince World

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
adisit

adisit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 14.10.2010
servus,

De trei ani merg in Grecia, anul asta m-am hotarat la litoralul turcesc.
Ce ziceti de club turan prince world?

#2
ancutza75

ancutza75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 24.03.2009

View Postadisit, on 10th January 2011, 10:23, said:

servus,

De trei ani merg in Grecia,anul asta m-am hotarat la litoralul turcesc.Ce ziceti de club turan prince world?din sideeste prima oara in Turcia.va rog sa-mi dati niste idei

este deschis subiect despre acest hotel (si scrie destul)
mie mi-a placut ceea ce s-a scris despre el
o seara buna

#3
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Exista hoteluri mai bune decat lantul Turan in Antalya.

Nu am nimic cu ei insa trebuie sa admit ca e un hotel destul de vechi si cu camere cam mici.
Rar am intalnit romani fericit la Turan.La Turan World au facut niste renovari si am vazut cateva camere care aratau foarte bine...insa entuziasmul a disparut cand mi s-a comunicat ca e VIP area.

#4
Paperotzi

Paperotzi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 19.02.2008

View Postkoder, on 12th January 2011, 12:56, said:

Exista hoteluri mai bune decat lantul Turan in Antalya.

Nu am nimic cu ei insa trebuie sa admit ca e un hotel destul de vechi si cu camere cam mici.
Rar am intalnit romani fericit la Turan.La Turan World au facut niste renovari si am vazut cateva camere care aratau foarte bine...insa entuziasmul a disparut cand mi s-a comunicat ca e VIP area.


In septembrie 2010 am stat la Club Turan Prince World si am fost FOARTE multumiti.

#5
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Ai  perfecta drepate! Pot fi si romani multumiti la fel cum pot fi si nemultumiti cum e cazul unei persoane din Romania care pe tripadvisor i-a dat 3 stele.

De exemplu la acest hotel din 20 de persoane  4 persoane il gasesc excelent si 11 very good.
La antipod un hotel cum ar fi Otium Eco Club Side din 51 de persoane  31 de persoane il gasesc excelent  si 13 very good.

#6
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postkoder, on 12th January 2011, 12:44, said:

Ai  perfecta drepate! Pot fi si romani multumiti la fel cum pot fi si nemultumiti cum e cazul unei persoane din Romania care pe tripadvisor i-a dat 3 stele.

De exemplu la acest hotel din 20 de persoane  4 persoane il gasesc excelent si 11 very good.
La antipod un hotel cum ar fi Otium Eco Club Side din 51 de persoane  31 de persoane il gasesc excelent  si 13 very good.
toti turistii de anul trecut care au mers la turan world au fost multumiti, acum vreo citiva ani erau nemultumiti, s-o fi intimplat ceva acolo in bine

#7
Paperotzi

Paperotzi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 19.02.2008

View Postrottweiler2007, on 12th January 2011, 17:29, said:

toti turistii de anul trecut care au mers la turan world au fost multumiti, acum vreo citiva ani erau nemultumiti, s-o fi intimplat ceva acolo in bine


O mica rectificare: am fost in septembrie 2009, nu anul trecut. La banii dati am fost extrem de multumiti.

#8
adisit

adisit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 14.10.2010

View PostPaperotzi, on 12th January 2011, 12:21, said:

In septembrie 2010 am stat la Club Turan Prince World si am fost FOARTE multumiti.


imi poti spune cum e plaja si apa te rog?
mersi

#9
Amtal

Amtal

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 24.02.2010

View PostPaperotzi, on 12th January 2011, 22:07, said:

O mica rectificare: am fost in septembrie 2009, nu anul trecut. La banii dati am fost extrem de multumiti.
Ce fel de camere ati avut? In cladirea principala sau in vile?

#10
lori_vox

lori_vox

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 24.05.2010
Buna ziua,

Va rog frumos imi puteti spune si mie o parere intre Club Turan Prince World si Silence Beach.
Am fi dorit sa mergem la Silence Beach, dar am citit ca au peste 1000 de camere (hotel+vile). Daca este adevarat, inseamna ca este un resort foarte aglomerat. Chiar asa este?
Va multumesc frumos
O zi buna

#11
pispirache

pispirache

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 14.01.2010
Super hotel,axat pe familii cu,copii,mâncare f buna si diversificata,tot felul de activitati,nu te plictisesti,e foarte mare, 132000 mp, parc de distractii propriu,mini zoo,teren mare de fotbal,7 tobogane mari,in afara de cele pt copii,plaja lata cu nisip nu foarte fin,dar ok,pietre la intrarea in apa.......

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate