Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Din data de 10 ianuarie postul C MUSIC a fost scos din grila UPC.

- - - - -
  • Please log in to reply
108 replies to this topic

#37
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

 DIVX2006, on 3rd January 2011, 19:03, said:

nu e in oferta la familia
Ai dreptate! :OK:

#38
DIVX2006

DIVX2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,598
  • Înscris: 15.07.2007

 megafanro, on 3rd January 2011, 23:24, said:

Ai dreptate! :OK:
Deci nu mai uzati tastele degeaba, asa isi trateaza operatorii clientii in romania.... :thumbdown:

#39
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

 DIVX2006, on 4th January 2011, 09:17, said:

asa isi trateaza operatorii clientii in romania.... :thumbdown:

Sunt de acord cu tine! :OK:

#40
simplul

simplul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,137
  • Înscris: 24.01.2007

 feribalint, on 3rd January 2011, 23:11, said:

Pana nu este nimic oficial degeaba ne batem gura.
Acum intradevar nu sunt de acord cu scoaterea unor programe bune dar am si eu intrebarea........catre unii membrii.....cat ore va uitati pe zi  voi la C Music sau Mezzo? Si vreau un raspuns sincer.
Imi place muzica clasica...si muzica care se da pe c music...dar nu sunt toata ziua pe aceste canale.....ma uit ocazional.
Inca o data repet....nu sunt de acord cu scoaterea acestor programe....dar noua ne place sa facem haz de necaz din orice......

PS.Am auzit si eu la caserie ca se scoate..........    nu va suparati pe mine am zis si eu asa......pana nu este ceva oficial......

PS2. @Donmarinica.....nu te supara pe mine,s-ar putea sa ai dreptate.....sau nu.

Pt mine mezzo e esential. eu ma uit peste 3-4 ore pe saptamana.

#41
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 17.06.2007

 simplul, on 4th January 2011, 20:04, said:

Pt mine mezzo e esential. eu ma uit peste 3-4 ore pe saptamana.
mezzo ramane in grila alaturi de tv5, dw, euronews.

#42
dangal

dangal

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 13.02.2007

 feribalint, on 4th January 2011, 00:11, said:

Pana nu este nimic oficial degeaba ne batem gura.
Acum intradevar nu sunt de acord cu scoaterea unor programe bune dar am si eu intrebarea........catre unii membrii.....cat ore va uitati pe zi  voi la C Music sau Mezzo? Si vreau un raspuns sincer.
Imi place muzica clasica...si muzica care se da pe c music...dar nu sunt toata ziua pe aceste canale.....ma uit ocazional.
Inca o data repet....nu sunt de acord cu scoaterea acestor programe....dar noua ne place sa facem haz de necaz din orice......

PS.Am auzit si eu la caserie ca se scoate..........    nu va suparati pe mine am zis si eu asa......pana nu este ceva oficial......

PS2. @Donmarinica.....nu te supara pe mine,s-ar putea sa ai dreptate.....sau nu.
1-2 h pe saptamina IAR DPDMDV E SUFICENT DE MULT PT A FI UN POST IMPORTANT

#43
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010

 dangal, on 4th January 2011, 21:39, said:

1-2 h pe saptamina IAR DPDMDV E SUFICENT DE MULT PT A FI UN POST IMPORTANT
1-2 ore pe saptamana........c-am putin pt un impatimit al muzicii,tot atat il vizionez si eu pe saptamana........deci ocazional.
Nu vreau sa fac polemica dar daca te uiti macar o ora/zi atunci mai discutam,dar apreciez foarte mult sinceritatea ta :thumbup:

#44
dangal

dangal

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 13.02.2007

 feribalint, on 5th January 2011, 01:56, said:

1-2 ore pe saptamana........c-am putin pt un impatimit al muzicii,tot atat il vizionez si eu pe saptamana........deci ocazional.
Nu vreau sa fac polemica dar daca te uiti macar o ora/zi atunci mai discutam,dar apreciez foarte mult sinceritatea ta :thumbup:
pai hai sa facem polemica si o sa vezi ca gasesti 80 de canale din oferta la care nu te uiti mai mult de  1-2 h pe saptamina.

#45
o_p_2005

o_p_2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,779
  • Înscris: 08.03.2010

 dangal, on 5th January 2011, 13:06, said:

pai hai sa facem polemica si o sa vezi ca gasesti 80 de canale din oferta la care nu te uiti mai mult de  1-2 h pe saptamina.
Ar fi interesant un sondaj care să arate, de exemplu, primele 10 canale TV (fie SD, fie HD) în ordinea de preferință a votanților (vizionare mai mult de 5h/săpt.).
De asemenea, sondajul ar trebui să arate primele 10 canale TV (SD sau HD) la care votanții se uită mai puțin de 1h/săpt.
Poate un moderator să lanseze acest sondaj?

Rezultatele ar putea fi surprinzătoare atît pentru telespectatori, cît și pentru operatorii de cablu.

Edited by o_p_2005, 05 January 2011 - 13:58.


#46
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010

 dangal, on 5th January 2011, 13:06, said:

pai hai sa facem polemica si o sa vezi ca gasesti 80 de canale din oferta la care nu te uiti mai mult de  1-2 h pe saptamina.
Aici ai perfecta dreptate....sunt canale la care nu ma uit deloc

 o_p_2005, on 5th January 2011, 13:30, said:

Ar fi interesant un sondaj care să arate, de exemplu, primele 10 canale TV (fie SD, fie HD) în ordinea de preferință a votanților (vizionare mai mult de 5h/săpt.).
De asemenea, sondajul ar trebui să arate primele 10 canale TV (SD sau HD) la care votanții se uită mai puțin de 1h/săpt.
Poate un moderator să lanseze acest sondaj?

Rezultatele ar putea fi surprinzătoare atît pentru telespectatori, cît și pentru operatorii de cablu.
Subscriu :thumbup: .

#47
cretacic

cretacic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,447
  • Înscris: 04.02.2006

 o_p_2005, on 5th January 2011, 13:30, said:

Ar fi interesant un sondaj care să arate, de exemplu, primele 10 canale TV (fie SD, fie HD) în ordinea de preferință a votanților (vizionare mai mult de 5h/săpt.).
De asemenea, sondajul ar trebui să arate primele 10 canale TV (SD sau HD) la care votanții se uită mai puțin de 1h/săpt.
Poate un moderator să lanseze acest sondaj?

Rezultatele ar putea fi surprinzătoare atît pentru telespectatori, cît și pentru operatorii de cablu.


da, dar asta presupune sinceritate, lucru pe care il gasesti cam rar

 feribalint, on 5th January 2011, 00:56, said:

1-2 ore pe saptamana........c-am putin pt un impatimit al muzicii,tot atat il vizionez si eu pe saptamana........deci ocazional.
Nu vreau sa fac polemica dar daca te uiti macar o ora/zi atunci mai discutam,dar apreciez foarte mult sinceritatea ta :thumbup:

cam am indoieli ca urmaresti postul mezzo, dupa felul cum scrii...asta nu inseamna c-am obligatoriu dreptate...

#48
DIVX2006

DIVX2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,598
  • Înscris: 15.07.2007
Probabil ca orice canal are publicul sau , asa ca normal sa existe in grila calale pentru toate gusturile.... :peacefingers:

#49
mojook

mojook

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,561
  • Înscris: 28.03.2004
Donmarinica, mare dreptate ai avut, Cmusic a disparut de tot din grila upc digital, sa-i fie tarana usoara!!!

#50
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 mojook, on 10th January 2011, 18:00, said:

Donmarinica, mare dreptate ai avut, Cmusic a disparut de tot din grila upc digital, sa-i fie tarana usoara!!!

Ma inseala pe mine memoria sau a fost retras fara un anunt formal prealabil la canalul UPC Info?

Fara niciun fel de informatie oficiala privind motivele retragerii, miscarea aceasta dă totusi de gandit.

Edited by megafanro, 10 January 2011 - 18:42.


#51
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010

 mojook, on 10th January 2011, 18:00, said:

Donmarinica, mare dreptate ai avut, Cmusic a disparut de tot din grila upc digital, sa-i fie tarana usoara!!!
Si cand ma gandesc ca m-am luat de Donmarinica.......te rog iarta-ma :worthy:

 MembruAnonim, on 10th January 2011, 18:03, said:

Ma inseala pe mine memoria, sau a fost retras fara un anunt formal prealabil pe canalul UPC Info?

Fara niciun fel de informatie oficiala privind motivele retragerii, miscarea aceasta da, totusi, de gandit.
Eu nu am vazut nici un anunt....in acest caz rusinica UPC :thumbdown:

@Excelenta Sa Lafayette
Ne poti lamuri despre acest abuz?
Multumim anticipat.

#52
mojook

mojook

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,561
  • Înscris: 28.03.2004

 feribalint, on 10th January 2011, 18:05, said:

Si cand ma gandesc ca m-am luat de Donmarinica.......te rog iarta-ma :worthy:
Daca tot sunt printre noi persoane care cunosc anumite informatii din interiorul upc, cum le putem indupleca sa mai dea in vileag cate una alta, mai ales vestile bune?
Sper ca upc nu urmeaza exemplul rds rcs care scoate si baga canale in grila dupa bunul lor plac, ar putea avea urmari nedorite pt ei! :argue:

Edited by mojook, 10 January 2011 - 18:11.


#53
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010

 mojook, on 10th January 2011, 18:08, said:

Daca tot sunt printre noi persoane care cunosc anumite informatii din interiorul upc, cum le putem indupleca sa mai dea in vileag cate una alta, mai ales vestile bune?
Sper ca upc nu urmeaza exemplul rds rcs care scoate si baga canale in grila dupa bunul lor plac, ar putea avea urmari nedorite pt ei! :argue:
Si cand te gandesti ca la RCS se lanseaza sau s-a lansat Digi Film :coolspeak:

#54
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

 mojook, on 10th January 2011, 18:08, said:

Daca tot sunt printre noi persoane care cunosc anumite informatii din interiorul upc, cum le putem indupleca sa mai dea in vileag cate una alta, mai ales vestile bune?
Sper ca upc nu urmeaza exemplul rds rcs care scoate si baga canale in grila dupa bunul lor plac, ar putea avea urmari nedorite pt ei! :argue:

Vom avea și surprize plăcute, dar vor fi și neplăcute! :rolleyes:  :naughty:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate