Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea
 

Mafia

- - - - -
  • Please log in to reply
88 replies to this topic

#1
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
L-ati jucat ? E misto ?

Ma batea gandul.. dar un amic de al meu care are ca si mine Audigy este super nervos ca nu poate sa scoata sunet pe cele 4 boxe... ci doar pe 2 !!!!

Am inteles ca e un BUG .... STIE cineva o rezolvare pentru chestia asta ? Ca daca nu se rezolva, nici macar nu ma mai agit..pe doua boxe mi se pare o tampenie :D

#2
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
dar am auzit ca e pe 3 cd-uri si cica e super tare, imbinare de max paine si gta3

astept sa inceapa facultatea si spar sa-l iau de la colegi

#3
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Nu stiu de ce joc e vorba ..eu am avut un joc pe nume Mafia ..care semana daca stiti cu gangsters si gangster 2 ...mi-e mi-a placut jocul deoarece intram bine de tot in piele unor mafioti inascuti si faceam fel si fel de treburi murdare incercand sa supravietuim si in acelasi timp sa scapam de inamici!

#4
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
Puteti citi un articol aici. Scris de cei de la PixelRage.

#5
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
maine ma duc sa-l iau abia astept

#6
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
cum ma asteptam...e cela mai tare joc pe care l-am jucat vreo data...pe bune imi place la nebunie feelingu' atmosfera din joc care te poarta cu adevarat in lumea gangsterilor... :drac:

imi merge si bine...deci la treaba cu el  :yeah baby

#7
veXX

veXX

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.09.2002
Monitox, stai linistit. Io am Audigy, Windoze XP si 4 boxe. Se aude de rupe in toate cele 4 boxe. Probabil e de la drivere. Combinatia ideala este cea intre cele de la Compaq (arhiva aia de 300MB) si ultimul update de la Creative, cel care a iesit acum 2 saptamani.

#8
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
frate intr-o zi am facut 1/4 din joc merge repede si m-a cuprins ce max payne ce gta 3 ====>>>>MAFIA

#9
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
da....super tare jocu pacat ca l-am terminat

#10
Oribilul Mosh

Oribilul Mosh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 19.07.2002
Ma enerveaza ca e foarte greu. Nu am rabdare sa stau sa fac de 50 de ori misiunile pana le termin. Am ajuns la unii pe care tre' sa-i bat cu batele (eu & Paulie) si pe Paulie il omoara mereu...iar mie imi mai ramane putina energie !

Stiti cumva coduri pentru god mode ? ...ca m-am plictisit sa-l joc asa. E mult prea greu !

am incercat ceva gasit pe net...dar nu mi-a mers. (sa scriu BADGANGSTERS)

#11
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
Oribilul Mosh, eu zic sa incerci si fara cheat-uri! Eu l-am terminat si sfarsitul merita "chinul superb" al celor o suta... nivele! Stiu la ce nivel te referi! Sfatul meu e sa te bagi tu in fata, sa te ia pe tine la ochi, sau cand dau in el, tu du-te la spatele lor si trage-le cat poti de tare "dupa ceafa"!
Intr-un top tot la aceasta sectiune am pus Mafia ca cel mai bun joc pe care l-am jucat si nu cred ca o sa-mi schimb parerea in curand! MAFIA RULZ!  :yeah baby

#12
Oribilul Mosh

Oribilul Mosh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 19.07.2002
stiu ca e marfa...dar pentru amatorii genului. pe mine ma enerveaza sa zabovesc mult asupra unui joc....si pe deasupra nici sa nu-i dau de cap.
jocurile din ziua de azi sunt foarte grele.
cand ma joc vreau sa ma destind...nu sa ma enervez !

orice as face la nivelul ala...Paulie se lupta ca o femeie...si moare repede...cu toate ca eu ma bat bine...si raman cu peste 50 % energie.

totusi...as dori god mode....pretty please !

#13
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
Eu sunt impotriva cheat-urilor si cu atat mai putin am cautat la asta!
Pe mine toate nivele dificile m-au... "indarjit" si astfel nu m-am lasat pana nu l-am terminat! Eu te asigur ca daca incerci ce ti-am spus o sa reusesti, adica ma indoiesc ca te bagi tu in fata si reusesti totusi sa ramai cu peste 50 la viata! Si crede-ma asta nu e nimic! O sa mai fie un nivel supergreu la care culmea! nu trebuie sa te bati sau sa impusti!

A! Si daca vreau sa ma destind bag un Worms, un Prepelix...

#14
PsYcloNe

PsYcloNe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 554
  • Înscris: 11.09.2003
lAm terminat si eu jocul asta ;e cel mai super joc pe care l-am jucat.Imi place mai ales povestea

#15
cobra11

cobra11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 02.06.2003
Mai, acuma daca omul nu se poate destinde cu jocul asta, asta e... Poate ca fiecare din noi percepem acelasi joc mai diferit decat altii. Unii sunt cu adventure, altii cu rts sau rgp altii cu action... altii cu mai toate... asta e, ce sa faci. Si eu am terminat jocu' si mie mi-a placut foarte mult, dar nu cred ca l-as mai lua o data de la capat...

#16
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003
e super-aiurea faza cu bataia.paulie chiar e fatalau!eu am ajuns la "visiting rich people".si acolo am rama.de o luna!e de tot....eu am o bata,pe Salvatore(baiatu cu cheile) si aia au shotgun! vorba lu` Lapusneanu:"...multi,dar prosti..."!

#17
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
Daca imi aduc aminte bine iti da si un pistol, iar cu ala il impusti pe tipul de pe terasa din dreapta si ii iei pusca! Dupa ce iei pusca... te bagi in boscheti (pardon de expresie, dar nu m-am putut abtine!) acolo unde sunt in forma de U si in golul respectiv stand in sezand ii astepti pe fraieri sa vina la tine! acum ai grija unde o sa stea Salvatore in tot acest timp! ca e el bun ca scut uman, dar cand te intorci, nu la inceput!

(Daca nu mi-am adus eu bine aminte si chiar nu iti da un pistol, asteapta pe unul sa vina la tine si, asa cum am mai zis si mai sus, da-i una zdravana la ceafa! Avand o arma se poate aplica ce am zis mai sus!)

#18
Alexcd2003

Alexcd2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 17.11.2003
Pai dar nu se mai putea... Pe la misiunile acelea spre sfarsit cand vin bajetzii si pun /fire/ mitralierele pe tine de-ti vine sa :flame: dai foc la tastatura sau sa te imbeti :Alcoholic de necaz...
Tot respectu' pentru cei care joaca fara cheat-uri si au rabdarea sa termine un joc pe bune ;Rmaster; :crazy: ;Lmaster;
:cya:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate