Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

Parfumeria aoro 2

- - - - -
  • Please log in to reply
134 replies to this topic

#127
Y0samiteSam

Y0samiteSam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,245
  • Înscris: 22.04.2005
Am citit inainte formu-ul si am vazut ca parerile sunt impartite asa ca am zis sa i-mi incerc si eu norocul; ieri am primit comanda prin cargus: CK euphoria men. O mare teapa :(  nici macar o ora nu persista.

#128
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,530
  • Înscris: 05.06.2009
Stiu ca sunt off-topic, dar poate gasesc un raspuns avizat : ce site de incredere imi recomandati pentru comenzi de parfumuri originale ?
Va rog nu-mi recomandati aoro, nu am incredere.
Multumesc.
PS. Genesis, daca citesti pe aici, imi raspunzi si mie la mesajul privat, te rog ? Multumesc.

#129
Genesis

Genesis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,044
  • Înscris: 02.07.2007
ti-am raspuns :)

#130
bellatrix_

bellatrix_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 17.11.2007
cosmetice a cumparat cineva de la ei? gen...creme de fata Lancome? sau produse pentru par? sunt tot fake-uri? pls

#131
bizzu-TM

bizzu-TM

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,630
  • Înscris: 17.02.2008
Apropo de tzeparii de la Aoro, inainte de a lansa o comanda luni 16 dec. am sunat la ei ca sa ma asigur ca produsele vor ajunge la mine in timp util, adica cel tarziu azi 21 dec. (vineri) pana la ora 12. Am primit toate asigurarile necesare, asa ca am trimis comanda. Azi am sunat la Cargus si am aflat ca voi primi comanda eventual luni, daca nu cumva DUPA Craciun !!! Astia de la Aoro sunt de-a dreptul infractori, dar ca de obicei OPC-ul romanesc e un banc prost, o institutie plina de incompetenti si incapabila sa bage frica-n ei.  Nici macar nu ma deranjez sa-i reclam, deoarece pierd timpul aiurea si nu se rezolva nimic. Mai bine pierd timpul aici scriindu-va voua:

FERITI-VA DE AORO !!! SUNT NISTE JIGODII !!!

#132
cocoxxx

cocoxxx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 27.05.2009
Pana la urma se poate cumpara ceva din ROMANIA? sau alergam toti prin EUROPA dupa un parfum...Posted Image

#133
n3utr1n0

n3utr1n0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,376
  • Înscris: 03.12.2012
sunt niste fake uri toate de pe aoro.ro si nu numai.

iar firmele care le vand originale au niste preturi inimaginabile. cum un parfum de 30 de euro ajunge la 50 ma depaseste.

oricum , ideea e ca aoro vinde numai fake uri si au pile mari la anpc. altfel ar fi grav , insa romania , spaga , etc...

#134
Blue_Ivy

Blue_Ivy

    8-]

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,598
  • Înscris: 27.12.2012
Vad ca e incinsa treaba cu aoro.ro. Ce pot sa va spun in legatura cu preturile practicate de ei e ca nu sunt asa mici. Par mici in comparatie cu preturile exorbitante din mall-urile noastre si atat. Trageti si voi un ochi pe site-urile online de renume gen fragrancedirect si o sa observati ca preturile sunt similare sau chiar mai mari pe aoro in unele cazuri. Ma gandeam si eu sa incerc sa comand de pe aoro macar sa vad ce fel de marfa au dar vad ca sunt cam multe experiente negative.

#135
sor123

sor123

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 12.12.2004
Am cumparat si eu Bvlgari Pour Homme Soir Eau de Toilette pentru  barbati, ambalaj ok, dar ce se afla in sticla intradevar e teapa, mirosul tine 2 ore cu indulgenta
Sunt contrafacute, nu cumparati. Probabil cei care zic ca sunt ok nu au cumparat niciodata un parfum adevarat

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate