Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide

De ce este greu pentru microintre...
 Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei

Achizitionarea unui subwoofer auto

Aparat foto zoom mare
 Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office
 Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...
 

alegere telefon

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
bangy

bangy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 05.02.2007
Nu stiu ce sa aleg.
un prieten imi ofere un htc touch2 (http://www.gsmarena....touch2-2924.php) la un pret de 700 lei nou codat in orange, iar la vodafone lg optimus one(http://www.gsmarena....e_p500-3516.php) este undeva la 700 lei la liber.
Nu stiu ce sa aleg, de fapt nu stiu ce sa urmaresc mai exact, daca se poate sa ma ajutati in acest sens.
Mersi.

#2
bluething

bluething

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 611
  • Înscris: 14.09.2010
pai daca tu nu stii ce vrei, noi de ce am stii ? ...

#3
Kain_12

Kain_12

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,009
  • Înscris: 25.11.2009
Nu iti recomand HTC Touch2. Mie sincer nu mi se pare fain. Dupa 2 luni dadea erori peste erori. L-am avut, se zgarie foarte usor daca il porti in blug si nu in husa. Chestia este ca da multe erori. Programele sunt alambicate, la fel si punerea fisierelor pe telefon. Iti recomand LG.

#4
bangy

bangy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 05.02.2007

View Postbluething, on 7th December 2010, 15:44, said:

pai daca tu nu stii ce vrei, noi de ce am stii ? ...
in principiu eu stiu ce vreau, dar vreau si alte pareri ale eventualilor posesori de cele 2 telefoane

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate