Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

FARUL Constanta

- - - - -
  • Please log in to reply
146 replies to this topic

#37
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,688
  • Înscris: 13.10.2003

Vizualizare mesajjenna j, pe Oct 16 2005, 11:24, a scris:

ehh,si a sosit si ziua in care Faru va trece pe un binemeritat loc fruntas...

Farul ramane pe 3 cu 17 pcte si Steaua trece pe 1 cu 23 de pcte . Corect ! :D

#38
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Speram ca fanii constanteni vor sustine Steaua ca in meciul din Constanta cu Valerenga :D

#39
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,688
  • Înscris: 13.10.2003

Vizualizare mesajReKo, pe Oct 16 2005, 12:40, a scris:

Speram ca fanii constanteni vor sustine Steaua ca in meciul din Constanta cu Valerenga :D

Sa fim seriosi , chiar daca fanii constanteni sunt in general fair-play , nu cred ca o sa auzim din partea lor scandari pro Steaua , nici nu ar fi normal , ei trebuie sa-si sustina echipa lor, Steaua trebuie sa castige ! Sper insa sa nu auzim multe injuraturi si alte minuni ( vezi ce se intampla pe la Craiova ) .

#40
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

Vizualizare mesajradumiki, pe Oct 16 2005, 12:46, a scris:

Sa fim seriosi , chiar daca fanii constanteni sunt in general fair-play , nu cred ca o sa auzim din partea lor scandari pro Steaua , nici nu ar fi normal , ei trebuie sa-si sustina echipa lor, Steaua trebuie sa castige ! Sper insa sa nu auzim multe injuraturi si alte minuni ( vezi ce se intampla pe la Craiova ) .

Pe la vre-un 5 sau 6 - 0 o sa auzi numele stelei :D
hai ca deja visez :P

#41
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
cred ca nu ai fost departe de adevar -_- am inteles ca prin constanta se zvoneste ca numele echipei va fi schimbat din farul in faclia constanta ^_^

#42
jenna j

jenna j

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 27.01.2005
nu sint multe de zis...
din pacate Steaua a fost mult peste noi...

bafta in Cupe

#43
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,688
  • Înscris: 13.10.2003

Vizualizare mesajjenna j, pe Oct 16 2005, 22:10, a scris:

nu sint multe de zis...
din pacate Steaua a fost mult peste noi...

bafta in Cupe

Iata fair-play-ul pe care-l recunosc la adevaratii suporteri din Constanta ! :D
Bafta si voua !   :peacefingers:

#44
jenna j

jenna j

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 27.01.2005
ce furaciune...

saracu Farutu

#45
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 07.07.2005
Otelu - Farul 1-0  :crybaby:  :crybaby:
Nu-i corect. Am jucat mai bine dar a fost arbitrajul impotriva noastra. :rolleyes:

#46
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002

Vizualizare mesajCGF, pe Nov 28 2005, 11:10, a scris:

Otelu - Farul 1-0  :crybaby:  :crybaby:
Nu-i corect. Am jucat mai bine dar a fost arbitrajul impotriva noastra. :rolleyes:
Nu a fost Otelul - Farul 0-1 :P

#47
X5

X5

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 20.02.2004
Oricum cred ca in sezonul 2005/2006 Farul termina pe locul 5 sau 6 daca nu chiar 7.

#48
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 07.07.2005

Vizualizare mesajmenelaos, pe Nov 28 2005, 11:14, a scris:

Nu a fost Otelul - Farul 0-1 :P
Imi cer scuze. Graba strica treaba. :confuzzled:

#49
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
s-a scos farul cu Tibor Moldovan, Dinamo si-a luat teapa ca l-a dat si nu i-a dat o sansa sa joace...

#50
X5

X5

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 20.02.2004
Farul acuma va juca in retur si fara Cristocea...le va fi greu :(

#51
jenna j

jenna j

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 27.01.2005
intelesesem ca vor sa-l dea si pe Todoran...

#52
jenna j

jenna j

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 27.01.2005
După plecarea mijlocașului Vasilică Cristocea la Steaua, în lotul echipei Farul au fost aduși doi jucători noi: fundașul Decebal Gheară (27 de ani), liber de contract, care a evoluat ultima oară în liga doua din Grecia la formația Panaithiki, și mijlocașul Mircea Ștefan (20 de ani) de la divizionara C Dunărea Călărași, aflat în probe.

n afară de cei doi fotbaliști, la reunirea de luni au fost prezenți următorii jucători: portari - George Curcă, Răzvan Stanca, Adrian Vlas; fundași - Răzvan Farmache, Ion Barbu, Cristian Șchiopu, Laurențiu Florea, Adrian Senin; mijlocași - Ionel Posteucă, George Ușurelu, Dinu Todoran, Iulian Apostol, Claudiu Voiculeț, Marius Soare, Vasile Păcuraru, Florin Lungu; atacanți - Viorel Gheorghe, Bogdan Apostu, Mihai Guriță, Liviu Mihai, Tibor Moldovan, Mihai Baicu.

Singurul absent de la reunire a fost fundașul Cosmin Pașcovici, care a lipsit pentru că a devenit, la sfârșitul săptămânii trecute, nașul fotbalistului Ionuț Bălan, ce a evoluat în turul campionatului la Dinamo.

În perioada 9 -22 ianuarie, fotbaliștii echipei Farul vor rămâne la Constanța pentru readaptarea la efort. În perioada 23 ianuarie - 3 februarie, Farul Constanța va efectua un cantonament în localitatea Nisipurile de Aur din Bulgaria.

Echipa constănțeană va susține, pe 6 februarie, un meci amical cu Astra Ploiești, iar pe 7 februarie are programată vizita medicală la București.
Farul va participa, în perioada 8-20 februarie, la un turneu de pregătire în Cipru, unde va susține șase jocuri amicale, iar pe 26 februarie este posibil să dispute un meci amical cu Oțelul Galați.

#53
jenna j

jenna j

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 27.01.2005
:coolspeak:

Edited by jenna j, 09 January 2006 - 20:08.


#54
X5

X5

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 20.02.2004

Vizualizare mesajjenna j, pe Jan 9 2006, 20:07, a scris:

După plecarea mijlocașului Vasilică Cristocea la Steaua, în lotul echipei Farul au fost aduși doi jucători noi: fundașul Decebal Gheară (27 de ani), liber de contract, care a evoluat ultima oară în liga doua din Grecia la formația Panaithiki, și mijlocașul Mircea Ștefan (20 de ani) de la divizionara C Dunărea Călărași, aflat în probe.
Cred ca va fi belea mijlocașul Mircea Ștefan...bine ca nu au luat si jucatori din divizia D...oricum cert e ca e saracie mare la Farul  -_-  cu asemenea jucatori nu vom avea niciodata performanta.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate