Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

format video suportat de mp4 SABA BC09

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
horgasz

horgasz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 09.11.2010
Salutari!!! V-a rog sa ma ajutati ca nu mai stiu incotro sa apelez! Am un SABA BC09 (baladeur) ii in franceza! Nam nici CD-de instalare la el nici update nu stiu cum sa ii fac la firmware! As vrea sa stiu ce format video suporta! Am incercat mpg, mp4, xvid, 3gp, etc. si nici macar nu mi-o aparut ca ar fi pe player! Dintre toate numai formatul avi si mtv mi le-o recunoscut dar cand sa intru in el imi da EROR FORMAT!!! :(( va rog ajutatima ce as putea sa fac????

uite 2 lincuri unde puteti afla cate ceva despre el

http://www.comparer....c09/specs.rhtml  
http://www.pricemini...o-portable.html

#2
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009
din cate vad,suporta doar formatele ".mp3" , ".wma" , ".mp4" si DivX .foloseste un program de conversie a respectivelor fisiere pentru a-ti fi recunoscute de player.
mpg-ul,3gp-ul,avi si restul din moment ce nu sunt suportate nu au ce cauta pe-acolo,doar in cazul in care folosesti jucaria aia pe post de stick de memorie pentru transferul fisierelor.incearca sa faci conversia fisierelor in formatele suportate de el si daca mai apar probleme,revino sa ne spui.

#3
horgasz

horgasz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 09.11.2010
Salut! Iarta-ma ca n-am mai postat un raspuns la subiectul acesta! Eram incepator pe forum! Mersi de raspuns!

dygey Am incercat zeci si zeci de programe si am convertiti sute de videoclipuri si totusi nu iam dat de capat! Te rog daca ma poti ajuta sa-mi spui cv mai clar (concret) ce convertor sa folosesc si in ce si cum sa convertesc!

Iti multumesc mult!


Daca mai e cineva care ma poate ajuta cu un sfat e foarte bine venit!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate