Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China
 Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED
 Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...
 Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 

LG GT405 sau SE ELM

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Mannion

Mannion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 17.07.2006
Ce sa aleg intre aceste doua telefoane?
As vrea si touchscreen, dar as vrea si wifi, acum e clar ca la una dintre aceste doua dotari trebuie sa renunt. Va rog sa nu-mi recomandati alte telefoane, pt ca nu am decat aceste doua variante. Sunt fan SE si n-am avut niciodata LG, dar nu dau inapoi de la a incerca LG (mai ales ca imi displace mufa de la SE care dupa un timp face probleme). Dotarile le cunosc, deci care este mai bun ca stabilitate, fiabilitate, semnal, baterie?

Edited by Mannion, 04 November 2010 - 09:04.


#2
SuperMelon

SuperMelon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,458
  • Înscris: 23.06.2009
ELM e superior din toate punctele de vedere, dar e URAT.

#3
Mannion

Mannion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 17.07.2006
Ca-i urat, ca-i frumos, depinde cred de fiecare cum il considera. Dar sincer, nu iau telefonul in functie de frumusete. Cand ai spus ca e superior din toate punctele de vedere, cred ca te refereai la ceea ce astept eu de la viitorul telefon. Pentru ca e clar ca LG-ul are cateva avantaje fata de Elm: touch-ul, display-ul mai mare si ... oare mai e ceva? :unsure:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate