Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Unde gasesc "The Economist" ?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
costinthebest

costinthebest

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 16.01.2007
Stie cineva unde gasesc revista in limba engleza "The Economist"? (in Bucuresti)
Am fost pe la chioschiuri de ziare, la librarii si nu am gasit-o  :angry: .
Multumesc.

#2
Stan_Patzitul

Stan_Patzitul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 26.08.2009

 costinthebest, on 19th October 2010, 21:23, said:

Stie cineva unde gasesc revista in limba engleza "The Economist"? (in Bucuresti)
Am fost pe la chioschiuri de ziare, la librarii si nu am gasit-o  :angry: .
Multumesc.

Incearca la standurile cu ziare si reviste din mall-uri. Eu o mai gaseam la universitate in pasaj pe vremuri, acum pasaju e gol...
In alta ordine de idei iti dau un sfat dar sa nu spui  la nimeni ca e de la mine: da un search pe google cu "the economist torrents". Face minuni. Probat.
Eu mai obisnuiam sa descarc varianta audio si sa mi-o pun pe mp3 player. Sunt aceleasi articole cuvant cu cuvant dar cititte de cineva. Ai avantajul ca nu-ti obosesti ochii si asa obositi de la calc toata ziua.

#3
jumborom

jumborom

    E bine așa cum e.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,617
  • Înscris: 25.11.2007

 costinthebest, on 19th October 2010, 21:23, said:

Stie cineva unde gasesc revista in limba engleza "The Economist"? (in Bucuresti)
Am fost pe la chioschiuri de ziare, la librarii si nu am gasit-o  :angry: .
Multumesc.


Cel mai bine este sa te abonezi on-line direct la ei pe site, la chioscurile din Bucuresti revista costa cel putin dublu fata de pretul unui abonament.

Doar lipsa timpului pentru rasfoirea ei pe indelete m-a facut sa renunt la abonament, altfel i-as fi avut si astazi in cutia postala.

#4
costinthebest

costinthebest

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 16.01.2007
Stan_Patzitul, eu am nevoie de revista, nu in format audio. Am gasit si pe net aproape toate numerele, dar eu am nevoie in format...traditional. O sa caut in mall :D
jumborom, momentan am nevoie doar de un numar pentru un proiect. Daca o sa devin fan, o sa-mi fac abonament. Multumesc de sfat.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate