Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Cei care vor extinde reteaua de gaz vor fi despagubiti de Distrigaz

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
barbarian

barbarian

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,174
  • Înscris: 23.03.2008
Sincer, nici eu nu cred ca va fi realizat vreoadata acest lucru, ca cel care cheltuie bani din buzunarul propriu pentru e-si trage curentul sau gazul pana langa casa sa fie despagubit de nesimtitii de la distrigaz sau electrica.
insa am gasit un articol interesant pe blogul unui senator al puterii iar la linkul de mai jos puteti vedea proiectul de lege

http://webapp.senat....t...349&AN=2010

ar fi ca un vis frumos devenit realitate daca nu numai gazul dar si cu curentul s-ar reglementa.  :thumbup:

p.s. sper ca nu am gresit sectiunea  :rolleyes:

p.s.2 rectific, ca acum am citit mai cu atentie articolul, proiectul de lege a fost aprobat de senat.  :clapping: cand va trece si de camera deputatilor atunci va deveni lege.   :first:   woow as vrea sa vad mutra tampitilor alora de la distrigaz cand vor fi obligati sa ii despagubeasca pe cei care au cheltuit caciuli de bani pentru a-si trage teava pe strada.  ca prea se invatasera sa fie boieri

Edited by barbarian, 15 October 2010 - 16:17.


#2
mihai_tomaro

mihai_tomaro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 05.07.2007

View Postbarbarian, on 15th October 2010, 16:08, said:

Sincer, nici eu nu cred ca va fi realizat vreoadata acest lucru, ca cel care cheltuie bani din buzunarul propriu pentru e-si trage curentul sau gazul pana langa casa sa fie despagubit de nesimtitii de la distrigaz sau electrica.
insa am gasit un articol interesant pe blogul unui senator al puterii iar la linkul de mai jos puteti vedea proiectul de lege

http://webapp.senat....t...349&AN=2010

ar fi ca un vis frumos devenit realitate daca nu numai gazul dar si cu curentul s-ar reglementa.  :thumbup:

p.s. sper ca nu am gresit sectiunea  :rolleyes:

p.s.2 rectific, ca acum am citit mai cu atentie articolul, proiectul de lege a fost aprobat de senat.  :clapping: cand va trece si de camera deputatilor atunci va deveni lege.   :first:   woow as vrea sa vad mutra tampitilor alora de la distrigaz cand vor fi obligati sa ii despagubeasca pe cei care au cheltuit caciuli de bani pentru a-si trage teava pe strada.  ca prea se invatasera sa fie boieri
NU am reust sa aflu daca a fost aprobata si de CD

http://webapp.senat....df/10L349PV.pdf

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate