Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

keratoconus

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
andreimaxim

andreimaxim

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.10.2010
Buna sunt Andrei si in urma cu aproximativ 3 ani am fost diagnosticat cu Keratoconus.Eu am facut operatia la Budapesta la clinica dr Artsibasev in urma cu 2 ani si ceva luni si ma simt f bine.sincer chiar merita operatia cu toate ca sunt costuri mari.In moment sunt student la Facultatea de Medicina din Cluj Napoca si lucrarea mea de licenta are ca subiect keratoconusul iar pe aceasta cale va rog daca mi-at-i putea raspunde la cateva intrebari care mi-ar fi de mare folos pt a-mi termina studiul

varsta, sex, unde locuiti;
- la ce varsta ati fost diagnosticat cu keratoconus;
- stadiul in care se afla boala in momentul actual;
- ce tratamente ati urmat pentru keratoconus;
- daca in familia dumneavoastra (copii, parinti, bunici, frati) exista cazuri de keratoconus sau alte afectiuni oftalmologice (de exemplu miopie, glaucom, cataracta) sau alte afectiuni din afara sferei oftalmologice ( de exemplu hipertensiune arteriala, diabet zaharat);
- de ce alte boli mai suferiti;
- orice alta informatie care vi se pare importanta in legatura cu boala dumneavoastra.
Daca dumneavoastra aveti intrebari in legatura cu keratoconusul sau evolutia post operatorie va rog sa mi le adresati.In moment ma simt f bine chiar nu mai am nici o problema, nu mai port ochelari.Astept raspunsurile dumneavoastra la adresa de e-mail [email protected] si va las si nr meu de telefon in caz ca doriti sa ma intrebati :0740388173.
Va multumesc.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate