Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...
 Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...
 Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Ce abonamente aveți?
 

Call of Duty: Black Ops

- - - - -
  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#1
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Activision va lansa în această toamnă partea a 7-a a super producției CALL OF DUTY. După cum v-ați obișnuit în ultimii ani, seria CoD a fost pasată de la un producător la altul (Treyarch și Infinity Ward), astfel încât în fiecare toamnă suntem din nou "chemați la datorie". Anul acesta a venit din nou rândul celor de la Treyarch să își etaleze talentul prin jocul numit CALL OF DUTY: BLACK OPS.

Sperăm să vedem o componentă single player mai lungă decât cea realizată de Infinity Ward și îmbunătățiri la sistemul multi player. Având în vedere procesele intentate de Infinity Ward companiei Activision, precum și plecarea mai multor oameni cheie de la cârma aceluiași producător, va fi interesant de văzut dacă anul viitor vom mai vedea un posibil Modern Warfare 3. Se știe deja că Activision jonglează cu un third person shooter care va fi lansat sub același nume de CALL OF DUTY, în timp ce dezertorii de la Infinity Ward și-au format un studio propriu și colaborează în acest moment cu EA sub programul EA Partners, care permite producătorilor să își păstreze drepturile asupra proprietăților intelectuale.

Mai multe detalii despre lansare, precum și screenshots, în lunile care urmează.

Edited by Codename, 04 May 2010 - 17:10.


#2
pcrk2

pcrk2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 02.12.2008
Black Ops e CoD 7 nu 8

#3
AlexGP

AlexGP

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 03.01.2007
Milking that IP to the bone.... TO THE BONE!!!

#4
adish1k

adish1k

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,152
  • Înscris: 17.02.2010
Abia au lansat M.W 2...
De ce se grabesc? Dupa se plang ca nu au vanzare la precedent.

#5
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
Am rupt MW2, abia astept urmatorul :)

#6
wststreet

wststreet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 01.05.2010
Ma indoiesc ca va fi lafel de bun ca MW 2. Dar evident ii acord o sansa, chiar daca nu-mi place numele si trailerul.

#7
andreyvsjoker

andreyvsjoker

    unProfessional Joker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,276
  • Înscris: 25.01.2007

View Postwststreet, on 2nd May 2010, 17:44, said:

Ma indoiesc ca va fi lafel de bun ca MW 2. Dar evident ii acord o sansa, chiar daca nu-mi place numele si trailerul.

Daca zvonurile sunt adevarate ( si anume dedicated servers, WW2 si Cold War )nu are cum sa nu fie mai bun decat MW2. MW2 dupa parerea mea a fost un esec. A fost fun in single player dar cod este un joc de multiplayer si acolo au dat-o in bara rau de tot.
In cazul in care totusi nu o sa aiba dedicated servers nici nu ma gandesc sa il mai cumpar.

Asteptam sa vedem.

#8
wststreet

wststreet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 01.05.2010

View Postandreyvsjoker, on 3rd May 2010, 11:42, said:

Daca zvonurile sunt adevarate ( si anume dedicated servers, WW2 si Cold War )nu are cum sa nu fie mai bun decat MW2. MW2 dupa parerea mea a fost un esec. A fost fun in single player dar cod este un joc de multiplayer si acolo au dat-o in bara rau de tot.
In cazul in care totusi nu o sa aiba dedicated servers nici nu ma gandesc sa il mai cumpar.

Asteptam sa vedem.

True, slabut in multiplayer, dar mi-a placut mult ideea de MODERN warfare, au implementat foarte bine chestia asta dupa parerea mea.

Probabil ca alterneaza... cum a fost Modern Warfare apoi iara WW2, apoi modern acum iara WW2... Nu prea am apucat sa citesc din cauza programului incarcat dar parca am auzit si de MW3.
Sa speram ca invata si ei din greseli :)

#9
LucYan03

LucYan03

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 884
  • Înscris: 02.05.2008
Trailer : [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/98BSroF_2sw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#10
TorrentGod

TorrentGod

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 30.06.2009
eu unu abia astept BLACK OPS :D

#11
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
Hai ca arata bine in trailer :)

#12
stefan07

stefan07

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 21.04.2007
Data lansarii,detalii si trailer:

http://www.sharingan...embrie-t672.htm

#13
LucYan03

LucYan03

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 884
  • Înscris: 02.05.2008
Trailer  http://www.callofdut...s?path=blackops

#14
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008
Prea mult de asteptat  :samui:

#15
m3th0dman

m3th0dman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,269
  • Înscris: 03.01.2007
Ăștia n-au imaginație să scoata ceva mai original. Nu s-a săturat lumea de aceeași chestie din 2003 încoace; și personajele sunt tot alea.

#16
rkowrestling2

rkowrestling2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 06.06.2008
De abea astept :X.
CoD FTW!!!

#17
yo_cristi

yo_cristi

    Quad Core™

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 14.04.2008

View Postm3th0dman, on 30th May 2010, 14:07, said:

Ăștia n-au imaginație să scoata ceva mai original. Nu s-a săturat lumea de aceeași chestie din 2003 încoace; și personajele sunt tot alea.

Pai asta e si farmecul, de ce sa schimbe personajele ?

#18
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/HNjOGZlGtJY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

:naughty:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate