Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...
 Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 

Dube 4x4

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
megatron-celular

megatron-celular

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 16.06.2010
uite bine firtate cind alegi o mashina daca tot nu gaseshti una buna itzi recomand una ruseasca uaz 2206 e 4x4 daca vrei cauta un model de asta dar cu blocada adica militar,e bus 4x4 confortu nu-i chiar cine shtie dar face dar totushi daca atzi vorbit shi de reductor are shi reductor,mashina lu taicamiu e de asta shiu merge ca tractoru' numa daca vretzi economie schimbatzi motorul la injector sau la diesel,dar sa fie diesel de microbus ceva de genul 2.4 diesel ca la Mercedes,modelul lu tata e asha shi merge shi tot merge potzi incarca 2 sau 3 tone pui reductorul shi drum bun

#20
Owidiu

Owidiu

    ***

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,360
  • Înscris: 11.08.2008
Nu o sa te dezamageasca [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/BCNvSlyTqZA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#21
MESERIASU_33

MESERIASU_33

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.12.2010
deci am un mitubishi l 300 si e ideal pt pescuit as vrea sa te intreb unde mergi la peste?? spatiu si nu ramai nicaeri cu el eu cel putin nu am ramas acum vreau sa ami montez gaz k e benzina si cam consuma dar daca ai gasit inscris ial frate nu mai sta

#22
MOSULIK

MOSULIK

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 08.03.2009

 MESERIASU_33, on 22nd December 2010, 19:25, said:

deci am un mitubishi l 300 si e ideal pt pescuit as vrea sa te intreb unde mergi la peste?? spatiu si nu ramai nicaeri cu el eu cel putin nu am ramas acum vreau sa ami montez gaz k e benzina si cam consuma dar daca ai gasit inscris ial frate nu mai sta
Am luat pana la urma un ARO cu 4 usi +bena carosata si cel putim deocamdata sunt multumit de el iar pretul a fost cu mult sub bugetul gandit initial

#23
raresh3r

raresh3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 846
  • Înscris: 30.12.2006
bad post.

Edited by raresh3r, 05 September 2012 - 19:49.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate