Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...
 Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 

Proaspata mamica cu 5 pisoi

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
andreitza79

andreitza79

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 09.06.2008

View Postlucifer76, on 7th April 2010, 15:37, said:

AI pisica de ceva timp si nu stii cum sa te descurci cu pastilele ? :nonobad:

:notangel: nu, cu al meu ma descurc. cu Kiki imi era teama, nu stiam cum va reactiona. dar pana la urma a iesit bineeee :)
uite alte poze din dupa-amiaza asta. niste ingerasi... ce rau imi pare ca nu au casa lor...

Attached Files


Edited by andreitza79, 07 April 2010 - 16:46.


#20
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Posts: 32,574
  • Înscris: 13.06.2007
Cum te descurci ? Ca la a mea e mai complicat . Mai puneam bucatele prin salam , prin carne dar se prindea si nu se mai atingea . Gura nu suporta sa i-o deschid . Dar parsiva e moarta dupa lapte , dizolv pastila in lapte si in 30 secunde dispare tot .

#21
andreitza79

andreitza79

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 09.06.2008

View Postlucifer76, on 7th April 2010, 20:24, said:

Cum te descurci ? Ca la a mea e mai complicat . Mai puneam bucatele prin salam , prin carne dar se prindea si nu se mai atingea . Gura nu suporta sa i-o deschid . Dar parsiva e moarta dupa lapte , dizolv pastila in lapte si in 30 secunde dispare tot .


'neata. la mine cu Toulouse nu a mers decat cu gura deschisa. ma injura juma' de ora dupa, dar altfel nu e chip. nu am varianta decat cu hrana umeda, unde daca simte ceva nu pune gura, sau boabe (nici atat nu se pune problema de amestecat vreun medicament). altceva nu mananca :confuzzled: , deci am ramas cu varianta pe gurita. la fel am procedat si cu Kiki. Nici macar nu era stresata de pastila varata pe gat cat era de pui, ca nu era langa ei.
in continuare le cat casuta...

#22
madni

madni

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 22.02.2010

View Postandreitza79, on 7th April 2010, 17:45, said:

:notangel: nu, cu al meu ma descurc. cu Kiki imi era teama, nu stiam cum va reactiona. dar pana la urma a iesit bineeee :)
uite alte poze din dupa-amiaza asta. niste ingerasi... ce rau imi pare ca nu au casa lor...

Ce scumpici sunt!! Imi aduce aminte cum erau ingerasii mei cand erau mici. 4 fetite toate....mai am 3 acum, iar mamica lor a disparut, nu a mai aparut acasa. E foarte greu sa le gasesti stapani, eu am cautat o gramada anul trecut si abia am gasit pentru una. Pufoasele mele au 11 luni acum si imi lumineaza viata zi de zi. Noroc ca locuiesc la curte si au spatiu sa alerge si sa se joace cat vor.
Bafta multa in gasirea unor stapani pentru pisicute! Oricum, va mai dura pana cand vei putea sa le desparti de mamica lor. Cel putin 2 luni...

#23
yo_2fast4u

yo_2fast4u

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,049
  • Înscris: 22.01.2006
Ce mai fac puiutii?
Pai pune poze cu ei :)
Ai reusit sa le determini sexul?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate