Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 

Joaca cineva Star Trek online

- - - - -
  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#19
constantin28

constantin28

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,601
  • Înscris: 29.02.2008
baza pentru fiecare flotila ...a venit; noi misiuni ...au venit; o parte din bug-uri au fost rezolvate..acum e momentul sa te gandesti la acest joc ca la o alternativa foarte serioasa  :naughty:  

daca nu stii mare lucru despre acest joc, dar esti curios poti urmari cateva filmulete cu scene din timpul jocului aici www.deepspacealliance.blogspot.com

jocul e gratis si se poate downloada de aici https://register.per....com/sto_splash


we are waiting for you :bouncey:

Edited by constantin28, 07 August 2012 - 13:30.


#20
Sorin84k

Sorin84k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,682
  • Înscris: 17.02.2008
Apar colonia aceea de borgi si problema este ca misiunea nu pare a se termina.
Desi am luat kit-ul si m-am echipat si am tot tras in aia zeci de minute.
E gandita sa trag in aia 3-10 ore?
Imi tot indica ca sa vorbesc cu tipicul cu B si y in nume, si tot vorbesc cu el aceleasi lucruri, si degeaba, tot il indica.
Ce este cel mai aiurea, este ca atunci cand eram pe nava aceea a federatiei atacata, tot ce distrugeam (inclusiv borgi) reaparea cand paraseam zona.
Vedeam ca tot ce am distrus a reaparut la loc, cand reveneam.

Edited by Sorin84k, 07 August 2012 - 17:38.


#21
AGentul007

AGentul007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 568
  • Înscris: 28.09.2005
mai joaca cineva STO ??

#22
lanegru

lanegru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.08.2012

 AGentul007, on 18th August 2012, 08:28, said:

mai joaca cineva STO ??
Eu am inceput astazi, cel de la PW ?
Daca doresti, [email protected] , emailul meu.

#23
constantin28

constantin28

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,601
  • Înscris: 29.02.2008
daca mai joaca cineva ? sunt din ce in ce mai multi si nu o spun din auzite, chiar ma joc si pot spune ca aduna intr-un singur joc: sim space, rgp/fps (nu por spune ca aici stralucesc, dar e acceptabil), guild play, multiplayer samd , ceea ce mi mai place e interesul dezvoltatoriilor pentru update-uri si fix-uri

De ce au din ce in ce mai multi jucatori ? au venit cu un patch nou si vad ca isi fac reclama pe toate siteuriile mari, cum ar fi Yahoo, e gratis, doar optional poti cumpara pe bani anumite feature si item-uri

Daca cauti un guild/feature poti incerca aici, suntem o flotila internationala : www.deepspacealliance.blogspot.com


live long and prosper  :peacefingers:

Edited by constantin28, 20 August 2012 - 12:23.


#24
madrobot

madrobot

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.03.2009
Salutare,
imi pare rau ca lumea nu stie, dar din martie 2012 exista o flota 100% romaneasca , avem acum tier 3 starbase, peste 30 de jucatori activi, si 150 pe hartie.
ma gasiti in joc cu @Aerbat sau din tabul Social: Find Fleet : Federatia Romana, avem forum. un site ce e in constructie.
va asteptam

#25
drzu

drzu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.07.2007
Cine are cont pe klingon si vrea sa intre intr-o flota exista flota romaneasca Sarmisegetuza cu 70 de membri dintre care 15 romani. Dati cautare la fleet Sarmisegetuza si veti fi adaugati in flota. Qapla !

#26
GamerVlad

GamerVlad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 22.11.2012
Eu joc de 2 zile,mi se pare reusit jocul.Dar nu se compara cu toata seria Star Trek...nu prea seamana in unele parti.

#27
aly166

aly166

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.12.2012
sal  joaca care ca star trek online sau nu mai joaca care vrea sa faca echipa sa intra pe taolen_200

Edited by aly166, 22 December 2012 - 21:14.


#28
aly12

aly12

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 29.12.2011
sal care joaca star trek online va rog sa intrati pe idul asta taolen_200

#29
AGentul007

AGentul007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 568
  • Înscris: 28.09.2005

 madrobot, on 14 octombrie 2012 - 23:58, said:

Salutare,
imi pare rau ca lumea nu stie, dar din martie 2012 exista o flota 100% romaneasca , avem acum tier 3 starbase, peste 30 de jucatori activi, si 150 pe hartie.
ma gasiti in joc cu @Aerbat sau din tabul Social: Find Fleet : Federatia Romana, avem forum. un site ce e in constructie.
va asteptam


mai exista flota ???

#30
A_A_A

A_A_A

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 25.07.2014
Joaca cineva Star Trek 2013? Am ajuns la un hop si nu pot sa trec

#31
stawte

stawte

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 08.12.2006
Da, eu joc saptamanal, cel putin cateva ore bune. Intreaba aici si iti raspund, daca stiu.

#32
tar1901

tar1901

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 554
  • Înscris: 15.05.2018
M-a pus naiba sa instalez pe mobil Star Trek Fleet Command. Jocul asta nu are nimic in comun cu ST Fleet Command 1/2 care a fost pe PC, jocul asta de mobil este un base-builder "standard". Doar are grafica din Star Trek(Kelvin timeline ofc) si cam atat. In rest are random PvP si base-raids/looting exact in spiritul Star Trek. Mi-l imaginez pe Picard: Number One am jefuit ceva saptamana asta? Nu. Ok, Number One baga un raid la planeta aia si distruge si ceva nave sa nu ne scada PvP kill-rate.

In fine asa ca m-am intors la Star Trek Online. Am mai jucat anul trecut dar l-am lasat pentru ca navele de tier maxim(T6) trebuie cumparate cu cardul de credit. Navele T6 au mai mult HP/Shields dar se pare ca nu ai nevoie de asa ceva pentru ca am terminat high-level episodes cu navele care le-am primit pe gratis. In final conteaza mai mult ce module folosesti pe nave pentru ca tot ce tine de arme, scuturi, propulsie si module trebuie adaugat separat.

Un T6 ships vine cu Module T10 care nu-s mare lucru. De exemplu un Phaser-Beam T10 are ~300 DPS iar unul de T15 are +600 DPS. Partea importanta este ca jocul poate fi jucat free atat timp cat te organizezi. Cu nave standard bine echipate poti sa termini fara probleme NPC battleships si chiar Dreadnoughts in solo dar pe astia nu-i vezi decat prin Group-PvE "instances". In Ground-combat(away-missions) nu exista echivalent la T6 ships, free-players si premium sunt cam in aceiasi situatie.

La ce jocuri au aparut in ultimii ani STO ramane singurul joc decent. In plus dupa ce ajungi la lv65 jocul devine un fel de sand-box unde faci ce vrei, joci story-episodes, faction research. In orice caz e mult mai ok decat jocurile de pe mobil cu micro-transation.

#33
yolo4ever

yolo4ever

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 10.01.2018
a fost un event unde puteai sa cumperi nave t6 care nu sunt super noi aparute din cstore dar cred ca sunt slabe sanse sa mai strangi alea 3000 de cupoane.

#34
tar1901

tar1901

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 554
  • Înscris: 15.05.2018
Arena of Sompek este activ pana in 29 aug dar nu am cum sa adun 3000 de event cupons la cat joc eu.

Oricum event-ul este destul de util pentru ca intrii instant in queue, e rapid si da box cu reputation badge la alegere plus alte rewards. Vezi sa nu intrii fara Frequency Remodulator ca am prins o echipa in care eu eram singurul care facea full damage la Borg spawns.

In rest am mult de jucat pentru ca de la Iconian War nu ma mai facut misiuni.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate