Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

tipseri cu plata

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
otisweb

otisweb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,088
  • Înscris: 26.02.2009
am vazut cv site pe internet care ofera ponturi zilnice la pariuri sportive dar contra cost...se merita asa ceva avand in vedere ca prind meciuri cu cote de 2.50, 3.10 etc.. etc...am facut un calcul si daca puneam de 4 zile fiecare meci pus de ei, 10 meciuri pe fiecare meci miza de10 ron (deci total 100 ron) scoteam in 4 zile profit de 50 ron...ce ziceti se merita?

chiar nimeni nu foloseste astfel de servicii?

Edited by GlobalMods, 29 March 2010 - 11:22.


#2
tablagiu_xxx

tablagiu_xxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,346
  • Înscris: 15.06.2009
Cel putin pt. mine, mult mai mult ma incanta sa castig 2-3 lei din meciurile alese de mine, nu de altii.

Si daca mai si pierd pe mana altora, atunci chiar ma enervez ...
Daca pierd pe mana mea, asta e ... nu ma supar

Cert e ca nici la tip-seri nu poti fi sigur 100%, dar probabil ca sunt destui care sunt cu "portofoliul" pe plus, deci daca scopul e sa castigi niste bani fara sa te implici, totusi cu riscurile aferente, merita.

Edited by tablagiu_xxx, 14 April 2010 - 08:30.


#3
kNp

kNp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,494
  • Înscris: 01.09.2006
nu va apucati sa platiti nu stiu ce site-uri ca sa va ofere pronosticuri. sunt tepe.

#4
mihai006

mihai006

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 13.03.2007

 kNp, on 22nd April 2010, 02:41, said:

nu va apucati sa platiti nu stiu ce site-uri ca sa va ofere pronosticuri. sunt tepe.

Citeva sfaturi cind alegeti un serviciu paid, sper eu utile:

1. Nu folositi un serviciu care nu este verificat independent, orice explicatie vi s-ar inventa.
2. Studiati un istoric de minim 500 pariuri (ideal 1000-2000), pentru a va convinge de consistenta predictiilor.
3. Verificati cotele la care se pariaza. Cu cit cotele sint mai mari, cu atit mizele tb. micsorate deci si profitul real este mai mic.
4. Verificati lichiditatea pietelor. Campionatele minore au limite mici iar cotele cu valoare scad rapid.
5. Nu fiti lacomi, un yield de 8-10% este mai mult decit rezonabil pe termen lung.

#5
danyab

danyab

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 09.03.2007
Cel mai bine mergeti pe propia inspiratie, cautati ponturile gratuite si nu investiti in tipsteri platiti pentru ca dupa parerea mea nu merita.

#6
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

 danyab, on 26th May 2010, 16:56, said:

Cel mai bine mergeti pe propia inspiratie, cautati ponturile gratuite si nu investiti in tipsteri platiti pentru ca dupa parerea mea nu merita.

Asa zic si eu. O singura data am tranferat 1 Euro pe un numar pentru 2 meciuri cu cote de peste 2,00.
Nici unul din cele doua nu a iesit. Nici macar pe aproape nu au fost. Ambele echipe au luat bataie :).
De atunci m-am lecuit de platit pentru ponturi.

#7
casalotu

casalotu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 07.02.2007
Atentie la paginile de Facebook cu tipseri profesionisti care ofera ponturi "sigure".
Atentie la comentarii.
Intrati pe grupuri mai mari de pariori si mai intrebati daca sunt OK cei care va vand ponturile.
Am vazut comentarii de la cei care au luat tepe.
Vorbeau 3 oameni despre un pont la un meci pe care l-au primit de la un "tipser profesionist". Se pare ca fiecare a primit alt pont pentru acelasi meci. Astfel, unora le iese, altora nu.
Sunt siteuri care vand abonamente, cum e superpont.com sau ponturihunter.com
Am gasit niste articole interesante despre cumpararea de ponturi pe
adevarul.ro
sau
pe bettinginside.ro
sau pe
pariurix.com

Voi ce parere aveti?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate