Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poiana lui Ioc Khan CPI

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta

Here goes nothing
 BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?
 Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 

Fac cinste cine ma ajuta :)))

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
exsus

exsus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 11.03.2004
Salut ,

Ce ma intereseaza am un Oscommerce e configurat tot functioneaza am gasit si scriptul pentru ecard romania mai trebuie sa-mi fac cont la ei dar problema mea e asa pt romania cum configurez  "Shipping Modules"???

Cu "Payment Modules" am inteles in mare daca platesti si te inscrii la serviciul preferat ti se ofera toate informatiile ca sa dai drumul la site dar cand ajng la configurarea pe zone tari etc etc la "Shipping" intru in ceata total as vrea sa configurez modul de Shipping asa pt romania[cu serviciile de livrare din tara] si international  pentru UPS , Fedex ,DHL in general cele mai importante internationale CUM FAC ASTA  :D nu-i dau de cap.......

Daca cineva poate sa ma lamureasca catusi de putin daca vrea pe bani  ... sa zica cat vrea  daca vrea sa ajute astept ...

Mii de multumiri

Edited by exsus, 26 June 2005 - 18:18.


#2
wwweb

wwweb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 21.05.2005

exsus, on Jun 26 2005, 18:16, said:

Salut ,

Ce ma intereseaza am un Oscommerce e configurat tot functioneaza am gasit si scriptul pentru ecard romania mai trebuie sa-mi fac cont la ei dar problema mea e asa pt romania cum configurez  "Shipping Modules"???

Cu "Payment Modules" am inteles in mare daca platesti si te inscrii la serviciul preferat ti se ofera toate informatiile ca sa dai drumul la site dar cand ajng la configurarea pe zone tari etc etc la "Shipping" intru in ceata total as vrea sa configurez modul de Shipping asa pt romania[cu serviciile de livrare din tara] si international  pentru UPS , Fedex ,DHL in general cele mai importante internationale CUM FAC ASTA  :D nu-i dau de cap.......

Daca cineva poate sa ma lamureasca catusi de putin daca vrea pe bani  ... sa zica cat vrea  daca vrea sa ajute astept ...

Mii de multumiri

<{POST_SNAPBACK}>


Vei intra pe partea de admnistrare si ai acolo optiunea cum vrei sa iei banii de la client. Pentru a modicaa altceva intra in "script" si modifica acolo, daca ai nelamuriri inca sau te-am bagat in ceata si mai mult contact.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate