Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

formular vb

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
zbudulau00

zbudulau00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 03.08.2007
cum as putea face pentru a pastra designul formularelor si controalelor unui program conceput in visual basic 2005 indiferent de tema aleasa de utilizator?

Attached Files



#2
zbudulau00

zbudulau00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 03.08.2007
aa, si ink ceva.. postati niste linkuri care sa ma ajute sa realizez o interfata personalizata in visual basic 2005. am realizat eu ceea ce s-ar putea numi interfata, dar sunt convins ca exista metode mai simple decat cele pe care le-am folosit eu. asa cum se poate observa in fisierul atasat, ceea ce am facut a fost sa fac un screenschot unei ferestre din vista si m-am folosit de niste controale picture pentru a stoca fereastra in sine si butonul de inchidere. am adaugat un label cam de dimeniunea lui, transparent, si in momentul in care treci cu mouse-ul deasupra lui, proprietatea visible a controlului devine true. partea proasta e ca astfel de controale ocupa mult spatiu si programul se misca greoi.

Attached Files



Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate