Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...
 

Sa am incredere ? ... ?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
iv3sTaR

iv3sTaR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 716
  • Înscris: 18.11.2009
As dori sa va intreb daca ar trebui sa am incredere in firmele de cumparaturi online , cum ar fi cele telefonice prin sms la un nr de 4 cifre de ex. (2371) ! De obicei am auzit ca aceste numere sunt pacaleli ... si sincer nu as dori sa pierd 7 euro degeaba ! !

#2
korsar

korsar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,348
  • Înscris: 26.07.2007
de unde sa stim, daca nu spui despre ce e vorba?... sunt si-si... daca e vorba de concursuri, aproape sigur arunci banii de pomana. magazinele online vand prin transfer baancar, carti de credit, paypal, ramburs, nu prin sms-uri, care e mult mai scump decat alte modalitati de plata.

#3
iv3sTaR

iv3sTaR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 716
  • Înscris: 18.11.2009

View Postkorsar, on 25th December 2009, 12:17, said:

de unde sa stim, daca nu spui despre ce e vorba?... sunt si-si... daca e vorba de concursuri, aproape sigur arunci banii de pomana. magazinele online vand prin transfer baancar, carti de credit, paypal, ramburs, nu prin sms-uri, care e mult mai scump decat alte modalitati de plata.

As dori sa cumpar un program numit STEAM deoarece cel vechi ... l-am pierdut ! Si uita-te Aici | Dar eu am intrebat deoarece am vazut acelasi numar si la alta comunitate si anume cu textul MNXCS ... este acelasi numar doar ca la unul este textul COUNTER iar altul MNXCS .

#4
baghy

baghy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,383
  • Înscris: 21.12.2006
stiu ca cei de la computergames vand licente steam , incearca si acolo!

#5
iv3sTaR

iv3sTaR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 716
  • Înscris: 18.11.2009
Da dar are decat Counter-Strike , Condition Zero , Condition Zero Deleted Scene ... la 11 euro si eu ar trebui sa iau la 7 euro cu 9 jocuri ;)

#6
Berlin

Berlin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,153
  • Înscris: 20.12.2005
La computergames nu exista riscul sa iei teapa...in schimb 9 jocuri cu 7 euro e ciudat.

#7
iv3sTaR

iv3sTaR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 716
  • Înscris: 18.11.2009

View PostBerlin, on 25th December 2009, 16:20, said:

La computergames nu exista riscul sa iei teapa...in schimb 9 jocuri cu 7 euro e ciudat.

Incerc ... de la altcineva de pe telefon ... si vad daca este teapa sau chiar postez pe forumul lor !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate