Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

site-uri in e107

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
ev0ll

ev0ll

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 20.12.2009
Construiesc site-uri in e107

Preturi acceptabile , nu impun nici un pret , clientul imi spune o suma , accept sau nu , lucrez fin si rapid !

Ce pot sa fac din ele :
- comunitati : forum , downloads , members , contact page ,
cu si fara sistem de punctaj asupra membrilor , castiguri la posturi , deschidere discutii , chatbox , pm`s , notificari ,  pm`uri automate la inregistrare ,statistici avansate despre vizitatori ... etc .

optimizare prin twitter , pentru news , downloads , forum si multe altele

Magazine online , plata paypal , discounturi si multe alte preferinte :

shoponline.fnhost.org
user : demo
password :  demo



Jocuri :

testrestauran.lx.ro/e107_plugins/kr...roozearcade.php
demo neterminat nearanjat !
-site-uri jocuri - peste 200 jocuri , sistem de punctaj , "Tournament" , top-uri
statistici la jocuri , panou " Random Game"
Cu cat jocurile cresc cu atat pretul creste !
User : test
Password : test

Top Winners
User   Wins
demo   2


Most recent scores
Game   User  
Score
test1   demo  
43481
Date:   23 Dec 2009

test   demo  
undefined
Date:   23 Dec 2009

Alte informatii va stau la dispozitie !

Edited by ev0ll, 23 December 2009 - 15:06.


#2
PainMaster

PainMaster

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 06.12.2006
Si totusi folosing plugins.e107.org si e107coders.org ajung la acelasi rezultat, oare de ce ?

#3
ev0ll

ev0ll

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 20.12.2009
Corect @PainMaster  nu am precizat sume impresionante , dar cine nu stie e107 , nu crezi ca i-as fi de mare folos ?
De aceea nu am pus si pret , ca nu ma gandesc la ordinul sutelor de euro, sau ca impun vreun pret anume  !

Este de inteles si cred ca o stii si tu bine , daca doresti un site , descarci un plugin , acel plugin il mai aranjezi , mai modifici o tema si tot asa .

Rog un administrator sa stearga aceasta discutie , sa nu se dea prea mult in offtopic ! Eu mi-am depus o oferta cu pret la alegere asupra clientului !

Si @PainMaster daca tu , "folosing plugins.e107.org si e107coders.org ajung la acelasi rezultat, oare de ce ? " stii unde ajungi ?? Din nou in clasa a 4-a !

#4
puya4ever

puya4ever

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,987
  • Înscris: 21.12.2006
" Construiesc site-uri in e107 " nu mi se pare prea corecta aceasta exprimare , tu nu construiesti nimic, tu doar instalezi un CMS free , cateva pluginuri si o tema pe care o gasesti oriunde pe www. Eu unu n-asi platii asa ceva .


Numai bune.

#5
ev0ll

ev0ll

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 20.12.2009
a construi , foloseste un dictionar

sa iti dau un exemplu , construiesti o casa,  "cum ?" vei intreba , eu voi raspunde " caramida cu caramida , mai pui si putin ciment un geam etc"

Construiesc un site
Cms de baza + plugin-uri  (3th party)  
in e107 - site-ul principal

Cu e107 pot sa adaug un phpbb Un copermine si etc ...
Multumit ?
Asta e problema ta ca nu vei plati , eu unu nu am pus aceasta intrebare din cate imi amintesc !!
Daca doresti sa mai spui ceva , te rog frumos ridica 2 degete ca la scoala elementare , si nu iti mai da cu parerea aiurea - tine-o pentru tine !

Acele 2 site-uri nu au nimic , o tema , sau ceva ridicat pe el , e doar o structura elementara !
Am spus ca accept "comenzi"  construiesc site-urile , apoi clientul imi spune il vreau sau nu !
Cand primesc plata , fac un backup si ii trimit toate informatiile necesare + site-ul complet !

Edited by ev0ll, 24 December 2009 - 19:22.


#6
puya4ever

puya4ever

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,987
  • Înscris: 21.12.2006
de fapt , cred ca numarul de clienti pe care ii ai isi spun cuvantul, nu trebuie sa mai subscriu eu nimic. bafta in continuare si spor la vanzari (pentru ca chiar ai nevoie )

#7
ev0ll

ev0ll

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 20.12.2009
Rog frumos un administrator sa stearga aceasta discutie , va multumesc anticipat !

#8
PainMaster

PainMaster

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 06.12.2006
Poate ai vazut sau nu ca ti-am raspuns la 5 dimineata si cam ala ar fi motivul pentru care am nimerit "g" in loc de "d".

#9
ev0ll

ev0ll

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 20.12.2009
iti place sa o dai in offtopic ?????
Ma incurci sau nu realizezi ???
Trimite-mi pm !


Poate ai vazut sau nu ca ti-am raspuns la 5 dimineata si cam ala ar fi motivul pentru care am nimerit "g" in loc de "d".
Nu te pune nimeni sa scrii la 5 dimineata , daca nu esti capabil la ocea ora , de ai fortat scrierea ??
Tu nici acum nu realizezi , micile tale erori !

Sarbatori fericite !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate