Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Pen insulina, problema

Asus x515ea-bq1832

Variatie debit acm
 Recomandare AC portabil, pompa de...

problema interesanta (intrebare i...

subtitrare BS PLAYER

Factura uriasa de peste 70.000 le...
 Retragere la Mama Natura

Problema invertor/baterii 3kwh/24...

Premiera „Megastructuri: Sp...

Polo in trei pistoane
 Filmari vechi 3qp.se mai pot imbu...

Aer conditionat fara flux de aer.

Se va schimba paradigma industria...

certificat retinut-cuaciuc uzat

Ce este mai important, businessul sau sanatatea ta ?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

ginecolog

ginecolog

New Member

• Grup: Members
Timpul, frica sau dezinteresul te opresc sa mergi la un consult medical periodic ?
Interesante sunt punctele de vedere si, mai ales, explicatia fiecaruia in parte.

dricsulescu

dricsulescu

Member

• Grup: Members
eu sunt dr, si imi e frica sa merg prea des la consult la alt medic de frica sa nu dau in ipohondrism. incerc sa merg doar cu probleme cu adevarat importante. cit despre pacienti..lenea e imensa..si cel mai des e motivata cu ..vaaai, da nu am avut timp deloc sa trec pe la dumneavoastra..

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate