Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Flashforward (2009 - 2010)

- - - - -
  • Please log in to reply
141 replies to this topic

#37
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008
In sezonul asta trebuie sa ajunga pana in aprilie(am uitat data exacta) cand au vazut toti oamenii viitorul.Poate acolo se si termina sezonul 1.
Ar putea fi mai bun ca Lost,si din trailerul pentru urmatorul episod mi-am dat seama ca ce e mai bun abia acum urmeaza.

@Andreas1
Am vazut si sezon de 5 episoade(4400).

#38
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005

View PostAnn0nim, on 15th December 2009, 20:01, said:

@Andreas1
Am vazut si sezon de 5 episoade(4400).

Daca un sezon de 10 episoade mi se pare ciudat ce sa mai zic de unul de 5 episoade? :lol:

#39
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
am vazut ca sezonul va avea 24 de episoade(daca nu ma insel)
asta inseamna ca o sa traga mult de poveste....

#40
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008

View Postdoctorwho, on 15th December 2009, 21:11, said:

am vazut ca sezonul va avea 24 de episoade(daca nu ma insel)
asta inseamna ca o sa traga mult de poveste....
Pai ei trebuie sa afle ce a cauzat acel eveniment.Si ei au 6 luni sa isi dea seama,iar mai mult de un sezon nu poti face din 6 luni,avand in vedere ca si ei tot prin decembrie sunt in serial.Doar daca fac ceva gen 24 si din 6 luni pot face 6x30=180 de sezoane daca personajele nu ar lua pauza deloc.
Si eu sper sa nu traga de poveste ca in Lost.Poate ii vedem si pe astia ca isi dau seama cum s-a petrecut "flash forward-ul" si folosesc tehnologia ca sa calatoreasca in timp.Daca vor,scenaristii pot face orice,pot baga si niste extraterestri ca sa mai lungeasca.Pot sa il invie pe tipul ala care s-a aruncat de pe cladire.Prison Break a facut-o de 2 ori iar in Lost am vazut chestii si mai fantastice de atat,deci totul e posibil.

#41
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007
aici puteti verifica multe seriale cand vor avea urmatorul episod.
urmatorul episod FF va fi pe data de 05.03.2010  03:00 ora romaniei.
este un serial captivant. sper sa nu fie ca lost.

Edited by easy90rider, 21 December 2009 - 00:08.


#42
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005

View Posteasy90rider, on 21st December 2009, 00:07, said:

aici puteti verifica multe seriale cand vor avea urmatorul episod.
urmatorul episod FF va fi pe data de 05.03.2010  03:00 ora romaniei.
este un serial captivant. sper sa nu fie ca lost.
:deadtongue:  :deadtongue:  :deadtongue:  

Astia is mistocari.

#43
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
am vazut si episodul 6 si nu imi place ca in loc sa elucideze misterul,mai rau il adancesc,iar viitorul vazut de ei pare oarecum sa inceapa a se contura <_<

#44
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,662
  • Înscris: 13.12.2006

View Posteasy90rider, on 21st December 2009, 00:07, said:

aici puteti verifica multe seriale cand vor avea urmatorul episod.
urmatorul episod FF va fi pe data de 05.03.2010  03:00 ora romaniei.
este un serial captivant. sper sa nu fie ca lost.
si atunci de ce AXN anunta sezonul 2 ca incepe din februarie? :console:

#45
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
nu anunta sezonul 2 :lol: ei au ramas la episodul 6 pe post,iar din februarie vor merge mai departe(7,8,9,10 etc.)
ei au luat aceasta pauza deoarece serialul incepe in america pe 4 martie,ei mai 4 episoade pana unde e serialul oficial,deci vor da cate unul pe saptamana pana vor primi episoade noi ;)

#46
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
cum  numai aveam rabdare pana in februarie am vazut si ep 7....daca viitorul parea a se contura acum incep sa apara semne de intrebare....de asemenea din episodul trecut a ramas misterul cu tatal lui dylan si fizicianul ala ticnit...care era expermientul lor care a facut 20 de mil de victime....despre turnuri nu au mai zis nimic iar Janis nici nu a aparut in ep 7 :cursing:
per total episodul 7 nu mi s-a parut excelent,ci mai degraba a fost salvat de ultimele 10-15 minute....9 pentru acest episod...

Edited by doctorwho, 27 December 2009 - 15:43.


#47
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
tocmai ce ma vizionat si al optulea episod si mi-a lasat o impresie foarte buna...ma bucur ca Janis a revenit :bouncey:
9.5 pentru acest episod,cu toate ca sfarsitul l-a stricat putin....cum naiba sa nu se gandeasca ca ala tatuat cu stele face parte dintr-o organizatie mai mare? <_<

#48
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
am vazut si episodul 10 si astia cred ca-s nebuni...cum sa astept eu pana in martie sa vad ce se intampla.... :ciocan:

#49
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007

View Postdoctorwho, on 30th December 2009, 22:06, said:

am vazut si episodul 10 si astia cred ca-s nebuni...cum sa astept eu pana in martie sa vad ce se intampla.... :ciocan:

asta e strategie pentru obtinere de audienta. In martie toti fanii vor fi nerabdatori sa vada ce se mai intampla si vor sta calare pe televizoare :)

#50
KoShiMin

KoShiMin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,813
  • Înscris: 06.09.2006
Cliffhanger-ul (sau "coada de peste" - ca sa localizam nitel termenul) e un element comun in cazul serialelor TV sau al filmelor carora li se pregateste din timp un "sequel".
Eu nu tin minte sa fi vazut in ultima vreme vreun serial - fie el american sau canadian - care sa aiba un final de sezon "rotund" (astfel incat, daca te-ai "saturat" intre timp, sa nu mai fii nevoit sa vezi si continuarea), asa sunt toate.
Mai nasol e cand se ia decizia de a anula serialul chiar in intersezon, fara a se face macar efortul unui ultim episod care sa inchida "cercul", iar spectatorul ramane cu "whatthefuck"-ul pe buze (vezi cazurile Earth 2, John Doe, Now and again etc. etc.). :)

Edited by KoShiMin, 31 December 2009 - 13:31.


#51
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
normal ca e o strategie,pe care de obicei o intalneam intre sezoane....dar acum au luat o pauza de cateva luni ca sa tina oamenii in suspans...mai rau au dat si cateva detalii despre ce se va intampla ca sa fie treaba treaba :ciocan:

#52
KAZONDE

KAZONDE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 02.07.2009
Mi se pare un serial OK

#53
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
se pare ca serialul deja a pierdut 3 episoade din 24 cate se anuntasera oficial
cat despre sansele la un nou sezon,inca nu e nimic sigur daca vom avea parte de inca un sezon de FF
poate ca e mai bine asa,sa nu lungeasca serialul foarte mult si sa concentreze actiunea in episoadele ramase

#54
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,662
  • Înscris: 13.12.2006
cand reincepe difuzarea lui la tv si implicit pe caile neortodoxe?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate