Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Drept la replica

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
videostar

videostar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 30.03.2005
Scuze...nu am stiut ca voi folositi softuri cu licenta... :notangel: . Cred ca ati cheltuit zeci de mii de para pe ele...oricum nu conteaza. Eu merg pe un principiu daca cel de linga tine iti da si nu are bani, da si tu la rindul tau. Scuze ca am nimerit in forum cu niste oameni super bogati.

Si cel putin o regula din acest forum nu se respecta...

10. fara intrebari generale aberante de genul "cum comprim o caseta video pe CD/DVD", "cum fac si eu un videoclip", "sunt complet incepator, vreau si eu sa ma apuc de filmari si editari video, ce imi trebuie spuneti-mi voi tot ce ar trebui sa stiu" etc

#2
Night Elf

Night Elf

    El Comandante

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,883
  • Înscris: 22.03.2005
Drept la replica pentru ce? In locul tau nici nu as mai fi avut tupeul sa deschid thret nou.

videostar, on May 12 2005, 13:23, said:

Are sau stie cineva un site de unde se pot lua moca plug-inuri pentru efecte de explozie a imaginii, ploaie, zapada, tranzitii sub forma de inima (ex:Boris FX) cu toate SN-urile?
Cu multumiri.

<{POST_SNAPBACK}>


:nonobad:

Mtz, on May 12 2005, 14:23, said:

Cerere rezolvata, thread inchis.

videostar, te asteapta un suspend sau ban.
Moca.
Mai citeste odata regulamentul in cazul in care l-ai uitat.

enjoy,
Mtz

<{POST_SNAPBACK}>


Videostar, ce s-ar intampla daca toata lumea ar intra aici sa ceara crack-uri? Ti-ai pus vreodata problema asta? Iti spun eu pentru ca probabil ca la mentalitatea ta de 16 ani nu ti-ai da seama singur. Un nou Warez. E cumva legal?

Intre a incalca o regula a unui forum pe care ai citat-o tu in postul de mai sus si a incalca o lege este o diferenta destul de mare.
Acea regula pe care ai citat-o a fost probabil introdusa pentru ca exista un buton de seach pe forum si sunt sigur ca daca s-ar folosi acel buton nu ar aparea topicuri de forma: "Buna sunt sunt mai nou pe aici, tocmai mi-am luat o camera video si am si un calculator acasa, pe care nu prea stiu sa-l folosesc, dar as vrea sa transfer imaginile de pe banda pe cd si nu stiu cum sa fac asta"

Daca ai fi baiat destept ti-ai face prieteni pe forum si ti-ai rezolva pe PM sau e-mail problemele care contravin nu neaparat regulamentului forumului cat legislatiei din Romanica  :death:
Ne mai intrebam de ce suntem considerati o tara de kko, cand noi nu suntem in stare sa respectam niste reguli minore.  :puke:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate