Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

liste FNGCIMM

- - - - -
  • Please log in to reply
378 replies to this topic

#1
marius_infoiasi

marius_infoiasi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 29.08.2006
Cate liste au aparut pana acum publicate de FNGCIMM? Vreau sa verific daca apar pe liste cu dosarul aprobat ... Am dosarul la fond de la jumatatea lui august si cei de la banca imi tot spun ca nu au nici un raspuns si nu au voie sa-i "streseze" pe cei de la fond. M-am saturat de cei de la BCR.

#2
primcasuist

primcasuist

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 122
  • Înscris: 07.09.2009

View Postmarius_infoiasi, on 14th September 2009, 23:58, said:

Cate liste au aparut pana acum publicate de FNGCIMM? Vreau sa verific daca apar pe liste cu dosarul aprobat ... Am dosarul la fond de la jumatatea lui august si cei de la banca imi tot spun ca nu au nici un raspuns si nu au voie sa-i "streseze" pe cei de la fond. M-am saturat de cei de la BCR.

3 Liste...
Asa e... ei nu au voie...Dar tu ai...

Edited by primcasuist, 15 September 2009 - 06:02.


#3
ALINA02

ALINA02

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 15.09.2009

View Postprimcasuist, on 15th September 2009, 07:02, said:

3 Liste...
Asa e... ei nu au voie...Dar tu ai...


buna ziua! ma intereseaza si pemine aceste liste. unde se gasesc??

#4
la3chi0ru

la3chi0ru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 25.01.2007
http://forum.softped...m...t&p=7058882

#5
marius_infoiasi

marius_infoiasi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 29.08.2006

View Postla3chi0ru, on 15th September 2009, 14:43, said:


Cele trei seturi de liste:

http://forum.softped...m...t&p=7036165
http://forum.softped...m...t&p=7040735
http://forum.softped...m...t&p=7055572


Din pacate inca nu sunt pe liste :( ... Am depus astazi o cerere telefonica de urgentare la FNGCIMM ... Stiti cumva daca are vreun efect?

Multumesc

Edited by marius_infoiasi, 15 September 2009 - 20:12.


#6
rohypnol

rohypnol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 26.11.2007

View Postmarius_infoiasi, on 15th September 2009, 21:10, said:

Din pacate inca nu sunt pe liste :( ... Am depus astazi o cerere telefonica de urgentare la FNGCIMM ... Stiti cumva daca are vreun efect?

Multumesc

Eu am fost multumit de faptul ca dupa ce am facut o cerere de urgentare la FNG, am vorbit cateva zile mai tarziu cu ei si stiau deja de cererea anterioara. Dupa cateva zile de telefoane, multa lume stie de numele meu desi mi s-a spus ca se primesc in jur de 200 de telefoane in fiecare zi catre un om din FNG. O bulina rosie pentru FNG, cred ca "urgentarea" are efect (dar trebuie sa fie intr-adevar urgenta, adica sa fie ultima zi de valabilitate).

PS, Referitor la motivul prin care se face de obicei "urgentarea": daca se elimina faza cu expiratul CF-ului (asa cum nu este nevoie de prelungirea precontractului) o incurcam, pentru ca astia pot tine dosarele la ei cat vor, dar in acelasi timp vom avea siguranta ca se vor rezolva toate dosarele (cu exceptia celor care au fost uitate pe un birou pe langa care nu mai trece nimeni). Stiu ca multi au probleme datorita faptului ca va expira CF-ul, dar nu insistati sa se elimine perioada de valabilitate a CF-ului pentru ca asta sigur va duce la dezastre.

#7
bubu_slubu

bubu_slubu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 09.08.2008

View Postmarius_infoiasi, on 15th September 2009, 21:10, said:

Din pacate inca nu sunt pe liste :( ... Am depus astazi o cerere telefonica de urgentare la FNGCIMM ... Stiti cumva daca are vreun efect?

Multumesc

Iti zic doar atat. La ora 10:30 Luni am depus si eu o cerere de urgentare. 'Tanti' de la telefon mi-a garantat ca in 24 de ore se primeste raspuns. Azi e miercuri si nimic. Deci...

#8
ALINA02

ALINA02

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 15.09.2009
DRAGI COLEGI DE SUFERINTA! - CEI CU PRIMA CASA!

-LISTELE DIN 15.09. NU LE ARE NIMENI??? VA ROG MULT!!

#9
rohypnol

rohypnol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 26.11.2007

View Postbubu_slubu, on 16th September 2009, 10:14, said:

Iti zic doar atat. La ora 10:30 Luni am depus si eu o cerere de urgentare. 'Tanti' de la telefon mi-a garantat ca in 24 de ore se primeste raspuns. Azi e miercuri si nimic. Deci...
Insista, mai suna si azi si afla ce s-a intamplat. E foarte probabil ca dosarul sa fie aprobat dar sa astepte redactarea contractului de garantare (cum este al meu).

#10
ALINA02

ALINA02

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 15.09.2009
nimeni?????????????

#11
la3chi0ru

la3chi0ru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 25.01.2007
Legat de listele din 15, ma duc eu maine pe la 9 pe acolo si le fac poze. Pe la 10 le postez. Poate apar si alea de pe 16, sa vad.

#12
rohypnol

rohypnol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 26.11.2007
Dragi colegi, mai asteptati!
Listele se vor posta probabil in noaptea asta. Un coleg din Timisoara a fost pana la Bucuresti si a facut poze la liste. ASTEPTATI!

#13
Eagles

Eagles

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 291
  • Înscris: 10.10.2007
de luni voi trece eu pe acolo sa fac poze la liste
as avea nevoie totusi de o informatie. De pe situl fondului am inteles ca adresa lor e pe undeva pe langa primaria sectorului 1 (Banu Manta). Pe acolo sunt foarte multe sensuri unice. Care e sensul de mers pe strada Iulian Stefan? Dinspre primarie spre Mihalache sau invers. In functie de asta voi trece dimineata in drum spre serviciu sau seara in drum spre casa.

#14
marshall_balance

marshall_balance

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 11.08.2008

View PostEagles, on 17th September 2009, 10:03, said:

de luni voi trece eu pe acolo sa fac poze la liste
as avea nevoie totusi de o informatie. De pe situl fondului am inteles ca adresa lor e pe undeva pe langa primaria sectorului 1 (Banu Manta). Pe acolo sunt foarte multe sensuri unice. Care e sensul de mers pe strada Iulian Stefan? Dinspre primarie spre Mihalache sau invers. In functie de asta voi trece dimineata in drum spre serviciu sau seara in drum spre casa.

Zice ictin ca sensul "E dinspre Bulevardul Banu Manta sensul de intrare, pe langa primarie."

Catre toti cei din Bucuresti: Ati putea sa mergeti maine dupa masa sa faceti niste poze la liste? Ca sa stim care e status-ul pe weekend...Chiar daca v-ati rezolvat si acum va ganditi la amenajarile interioare, va rugam nu uitati de noi restul...

#15
marshall_balance

marshall_balance

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 11.08.2008
UP!!!

Face cineva poze la liste azi??? Va rugam frumos!!!

#16
marshall_balance

marshall_balance

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 11.08.2008

View Postmarshall_balance, on 18th September 2009, 13:46, said:

UP!!!

Face cineva poze la liste azi??? Va rugam frumos!!!
UP AGAIN

Inca nu am aparut pe liste, si dupa cum vad, suntem mai multi care suntem curiosi de ele...poate sa treaca cineva azi pe la fond sa faca cateva poze? V-am multumi foarte mult!!!

#17
Eagles

Eagles

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 291
  • Înscris: 10.10.2007
pe la ce oră se afișează listele la fond?

#18
SaraHaytham

SaraHaytham

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 05.09.2009

View Postmarshall_balance, on 17th September 2009, 16:24, said:

Zice ictin ca sensul "E dinspre Bulevardul Banu Manta sensul de intrare, pe langa primarie."

Catre toti cei din Bucuresti: Ati putea sa mergeti maine dupa masa sa faceti niste poze la liste? Ca sa stim care e status-ul pe weekend...Chiar daca v-ati rezolvat si acum va ganditi la amenajarile interioare, va rugam nu uitati de noi restul...

Daca ajungi in fata fostei primarii a sectorului 1 ( aia careia i-a ars acoperisul), vezi sediul FNG la vreo 50m, pe o straduta mica ( e albastru, din sticla, o cladire mai noua...). Din Banu Manta, deci, la primarie, faci imediat stanga si mai mergi aia 50m.
Daca vii dinspre piata victoriei, nu poti intra pe banu manta, ca e sens interzis.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate