Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Container in curte pe post de mag...

Garnitura termopan

Android 13 - lansare oficiala
 Recomandare saltea cu arcuri 160x...

Sfat achiziție family car SH 11.0...

Audi A4 B9 - Scarțait metali...

Aventuri cu Distrigaz (la bloc)
 Deschidere canale TV cu VLC, gen ...

Muzeul National Tehnic „Dim...

Olive Villas , Sozopol

retragere USD de la ATM in Romania
 Romanii si sistemele de canalizar...

Intocmire PUZ pentru schimbare de...

Somiera cu lamele curbate + salte...

Deconectare aragaz

Caut om/oameni pt. colaborare (articole platite)

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

sedFEIS

sedFEIS

Junior Member

• Grup: Members
Site-ul este in limba engleza. Contine tutoriale/articole legate de Photoshop, Wordpress samd. Site-ul va implini in luna noiembrie 1 an. Nu voi posta link-ul deoarece nu cred ca am voie. Cei interesati ma pot contacta pentru mai multe detalii.

Ce am nevoie?

Oameni care sa scrie tutoriale/articole de genul (Over 500 Layout Design Tutorials, roundups mai exact, sau Creating the “Perfect” Portfolio, Latest trends in web design; sunt doar niste exemple).

Articolele vor fi platite. Pretul il vom negocia pe privat, in functie de articol/tutorial. De asemenea, daca aveti un site, un portofoliu sau un cont de twitter, acestea vor putea fi promovate in Author Info Box, la sfarsitul articolulul.

NU VREAU ARTICOLE COPY/PASTE DE PE ALTE SITEURI!

Caut oameni seriosi, nu am nevoie de nimeni care sa-mi dea copy/paste de pe alte siteuri de specialitate. Acest lucru il pot face si eu, dar nu vreau! Vreau ceva serios si unic, ca sa zic asa :)

Cei interesati va rog sa-mi trimiteti un PM sau sa postati aici, voi verifica topicul zilnic.

bogdy_bogdy

bogdy_bogdy

New Member

Am mai facut tutoriale pentru alt site si nu am mai continuat deoarece administratorul site-ului nu se mai implica cu nimic...pur si simplu lucram degeaba...ma pricep sa fac si nu copiez....am facut pentru visual basic, C#, Photoshop, flash plus multe altele..

cristian88

cristian88

Member

Interesat, astept pm cu detalii. Multumesc :)

sedFEIS

sedFEIS

Junior Member

cristian88 nu-ti pot trimite pm, da-mi add pe id: sedfeis pentru mai multe detalii. Nu uita sa specifici cine esti atunci cand dai add ;)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate