Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Spionul" nostru cel de t...

Care aplicatie are cele mai ok co...

Parere antrenament incepator

Dilema sursa
 Ajutor Android Redmi10

Poti sa conduci o masina cu putin...

Ce inseamna "izdavoi" ?

Poco X6 Pro vs OnePlus Nord 3
 Lirapay

Durata maxima video in Google Pho...

Deschidere fisiere docx si poze s...

Motivare hotarare
 Router wireless ZTE ZXHN H3601P

Server local disponibil pe re5...

Vizualizare site-uri in cache

Toate site-urile PROTV down
 

Revelion 2010

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#1
laviniaelena21

laviniaelena21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 04.09.2008
anul asta trebuie sa gasesc locul perfect pt petrecut revelionul (suntem cca 8-10 persoane): vrem 2-3 nopti cu cina de revelion si micul dejun in fiecare zi./// bugetul pt hotel+cina sa nu depaseasca 10 mil/2 persoane.///
greu??? astept idei si sugestii...
multumesc:)

#2
dundee

dundee

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 22.05.2008

View Postlaviniaelena21, on 7th September 2009, 23:15, said:

anul asta trebuie sa gasesc locul perfect pt petrecut revelionul (suntem cca 8-10 persoane): vrem 2-3 nopti cu cina de revelion si micul dejun in fiecare zi./// bugetul pt hotel+cina sa nu depaseasca 10 mil/2 persoane.///
greu??? astept idei si sugestii...
multumesc:)
In Bulgaria... ;)

#3
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008
Bran , jud.Brasov !  :wub:

#4
laviniaelena21

laviniaelena21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 04.09.2008
thx... la mare si-a petrecut cineva revelionul? cum este?
thx:p

#5
mahmud

mahmud

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 27.01.2008

View Postlaviniaelena21, on 10th September 2009, 01:16, said:

thx... la mare si-a petrecut cineva revelionul? cum este?
thx:p


da,dar la mare in turcia acum 4 ani!si a fost belea!

#6
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008
La mare nu are nici un farmec sa-ti petreci revelionul ! La mare e frumos sa mergi vara, iar la munte oricand ! :D parerea mea !

#7
dacis2

dacis2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,497
  • Înscris: 03.01.2007
10 milioane / 2 persoane / 2 ori (Dumnezeule mare !...) 3 nopti, cu mic dejun si cina de Revelion in pret, in Romania, de Revelion ?...................................  NICI O SANSA. Pota in Turcia sau, inca mai probabil, in Bulgaria. Dar in Romania NU. Ai sa vezi....

#8
zazat20

zazat20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 19.07.2009
cu 10 milioane puteti sa mergeti  in Maramures sau  poate cu ceva noroc  undeva pe la Moeciu. Oricum la bugetul acesta e destul de limitatat oferta. Mai bine  mergeti in Bulgaria  la ski cu banii astia.

daca vrei pot sa  imi trimit  o adresa a unei agentii unde  s-ar  putea sa gasesti si pt munte  in Romania  oferte care s-ar  incadra in buget.

#9
Crysty Gye

Crysty Gye

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 05.11.2005
M-am uitat pe internet si sincer..am ramas uimit de preturi.  :huh:
Exista vreo pensiune/ceva de 2 stele, la munte, cu o oferta de revelion pentru 3 zile cu o masa festiva la max 7-8 mil de persoana?
Multumesc

#10
zazat20

zazat20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 19.07.2009
cred ca ar trebuie sa existe, dar nu stiu daca am voie sa dau nume pe forum

#11
aleksutzu07

aleksutzu07

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 13.01.2007

View Postzazat20, on 10th September 2009, 23:51, said:

cred ca ar trebuie sa existe, dar nu stiu daca am voie sa dau nume pe forum
Pai si chiar trebuie sa vina sa te traga cineva de maneca si sa iti spuna: trimite un PM (si nu mie ca nu ma intereseaza ci initiatorului topicului)?

#12
laviniaelena21

laviniaelena21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 04.09.2008

View Postzazat20, on 10th September 2009, 23:40, said:

cu 10 milioane puteti sa mergeti  in Maramures sau  poate cu ceva noroc  undeva pe la Moeciu. Oricum la bugetul acesta e destul de limitatat oferta. Mai bine  mergeti in Bulgaria  la ski cu banii astia.

daca vrei pot sa  imi trimit  o adresa a unei agentii unde  s-ar  putea sa gasesti si pt munte  in Romania  oferte care s-ar  incadra in buget.

sigur ca vreau:) astept pm.thx

ideea este ca am citit topicul revelion 2009 si imi dau seama ca ce vreau eu, in romania nu gasesc... asa ca s-ar putea sa petrecem acasa la unul din noi pana la urma, daca nu gasesc ceva decent.
prefer sa plec pe undeva pe afara, dupa revelion/// ieftin si bun :))
pupici...

"suntem prea saraci sa ne petrecem revelionul la noi in tara"  am vzt asta scrisa de multe ori... si cred ca e f adevarat... stupid, ciudat, anormal, dar ADEVARAT

#13
dacis2

dacis2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,497
  • Înscris: 03.01.2007

View Postzazat20, on 10th September 2009, 23:40, said:

cu 10 milioane puteti sa mergeti  in Maramures sau  poate cu ceva noroc  undeva pe la Moeciu...
Esti sigur?. Vezi ca era vorba de 2 (doua) persoane!!!!!!! Plus 2-3 mic-dejunuri si masa festiva de Revelion. Care, la un restaurant mediocru, in oras, va costa probabil de la 200 RON / persoana. Mai gandeste-te...  Daca totusi stii o astfel de oferta minune, da un semnal, eventual chiar aici, pe forum, ca de asta intreaba unul ori altul.

#14
virgil67

virgil67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 28.01.2006
cea mai ieftina destinatie mi se pare la un prim raid "booking+venere" ...budapesta. sigur e mai greu sa stii ce se organizeaza in noaptea cu pricina dar poate se face si acolo ceva in strada, oricum ca budget-destnation, merge

#15
Crysty Gye

Crysty Gye

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 05.11.2005

View Postzazat20, on 10th September 2009, 23:40, said:

cu 10 milioane puteti sa mergeti  in Maramures sau  poate cu ceva noroc  undeva pe la Moeciu. Oricum la bugetul acesta e destul de limitatat oferta. Mai bine  mergeti in Bulgaria  la ski cu banii astia.

daca vrei pot sa  imi trimit  o adresa a unei agentii unde  s-ar  putea sa gasesti si pt munte  in Romania  oferte care s-ar  incadra in buget.
Sunt interesat si eu.astept pm.10x

#16
zzangaboy

zzangaboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,579
  • Înscris: 14.02.2005
cati n`ar fi interesati ??

#17
mahmud

mahmud

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 27.01.2008

View Postzazat20, on 10th September 2009, 23:40, said:

cu 10 milioane puteti sa mergeti  in Maramures sau  poate cu ceva noroc  undeva pe la Moeciu. Oricum la bugetul acesta e destul de limitatat oferta. Mai bine  mergeti in Bulgaria  la ski cu banii astia.

daca vrei pot sa  imi trimit  o adresa a unei agentii unde  s-ar  putea sa gasesti si pt munte  in Romania  oferte care s-ar  incadra in buget.

pune aici oferta completa si numele agentiei da-l pm!
oricum slabe sperante pt suma asta la noi!poate pe la greci cu masa de revelion la optionale!

#18
Crysty Gye

Crysty Gye

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 05.11.2005
Astept in continuare.Deoarece zazat nu mi-a raspuns la PM

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate