Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

Sesizare oferta inselatoare Romtelecom

- - - - -
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#37
tclau

tclau

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,086
  • Înscris: 19.03.2007
Exact.
Daca Romtelecom imi da un motiv serios (exclus "mulsul" clientului) pentru care nu poate realiza rezilierea contractului inainte de 30 de zile, PROMIT ca anulez cererea de reziliere si mai raman 1 an in retea. NU are de recuperat creante - toate facturile au fost achitate la timp... etc...
E vorba de principii si de "eleganta" cu care iti tratezi clientii. De exemplu, angajata Romtelecom nu a dorit sa-mi furnizeze o hartie + un pix imprumut pentru a scrie cererea de reziliere... pe motiv ca nu au asa ceva. La cererea mea de a vorbi cu un superior... a venit cu hartia si pixul. Chiar considera ca un client care nu mai doreste din vari motive sa mai colaboreze cu firma poate fi oprit de un pix si o hartie? De asemenea, nu a dorit sa considere cererea mea initiala de reziliere, facuta online, cu cateva zile anterior, pe motiv ca nu are acces la "contul" meu. Probabil ca va lua un premiu pentru ca a mai tinut un client in retea cateva zile. Penibil...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate