Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Caut Sanie-bob

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
monicao

monicao

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 03.03.2004
Salut! Acum multi ani am primit cadou o sanie-bob, cu volan si frane, facuta in URSS, excelent construita, rezistenta (o am de vreo 20 ani)... si am folosit-o in fiecare iarna destul de mult. Sania este inca folosibila... dar as mai lua inca o sanie de acelasi tip, cu volan, frane la picior, talpi eventual metalice (bobul pe care il am acum are talpi din plastic si s-au mai tocit), cadru metalic.
Am cautat anul trecut in disperare pe la toate supermagazinele si nu am gasit.
Va rog, daca aveti idee de unde din Romania as putea sa cumpar asa ceva, ma ajutati mult. Pretul mai putin conteaza, produsul este foarte bun si merita.

Multumesc!

#2
mucamambezu

mucamambezu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.12.2009

 monicao, on 24th August 2009, 13:47, said:

Salut! Acum multi ani am primit cadou o sanie-bob, cu volan si frane, facuta in URSS, excelent construita, rezistenta (o am de vreo 20 ani)... si am folosit-o in fiecare iarna destul de mult. Sania este inca folosibila... dar as mai lua inca o sanie de acelasi tip, cu volan, frane la picior, talpi eventual metalice (bobul pe care il am acum are talpi din plastic si s-au mai tocit), cadru metalic.
Am cautat anul trecut in disperare pe la toate supermagazinele si nu am gasit.
Va rog, daca aveti idee de unde din Romania as putea sa cumpar asa ceva, ma ajutati mult. Pretul mai putin conteaza, produsul este foarte bun si merita.

Multumesc!


am eu una dar fara volan, are ghidon. E din aluminiu cu perna din piele si culoarea portocaliu cu negru.

#3
vladut_v

vladut_v

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,714
  • Înscris: 11.01.2005
Nu o vinzi ? Daca da, lasa-mi un mesaj pe PM cu descriere, poze, locatia de unde se poate ridica, grad e uzura, pret !

#4
mucamambezu

mucamambezu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.12.2009

 vladut_v, on 25th December 2009, 20:19, said:

Nu o vinzi ? Daca da, lasa-mi un mesaj pe PM cu descriere, poze, locatia de unde se poate ridica, grad e uzura, pret !


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate