Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Sfat achizitie telefon simplu, da bun

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
xew

xew

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,600
  • Înscris: 30.12.2007
Va rog sa ma ajutati si pe mine cu ceva sfaturi, in legatura cu achizitionarea unui model de telefon mobil simplu (nou, sau sh, dar de preferat nou), fara prea multe gadgeturi, sa tina bateria mult, cat de mult, sa aiba bluetooth si ceva memorie interna (daca nu si slot card).
In primul rand, sa aiba o autonomie cat mai mare.
In al doilea rand, vreau sa aiba bluetooth, ca folosesc hands free, conduc mult si deja am dat de cateva ori spaga sa scap, din cauza telefonului.
In al treilea rand (optional), sa aiba ceva memorie interna si/sau slot card, sa pot avea ceva melodii pe placul meu, pentru sonerie, ca cele proprii sunt cam simple, comune.
Initial, am pus ochiu pe N 2600 classic.
Ce ziceti?
Se merita?
Aveti si alte propuneri?
Va multumesc.

#2
_zenith_

_zenith_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 932
  • Înscris: 08.04.2009
sony ericsson R300 sau K330. am k330 si ma tine bateria aproape o saptamana. am casti hpm-70 la el si se aude bestial (pe radio bineinteles)

#3
xew

xew

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,600
  • Înscris: 30.12.2007
Multumesc frumos pentru sfaturi, dar am uitat sa precizez ca sunt fan Nokia.
Intre timp, am luat ceva, un 6303 classic.
Cica, tine ceva bateria, are si ceva functii in plus, pe care nu prea le voi folosi, dar, nu se stie nicio data cand voi avea nevoie de ele.
L-am luat la oferta, la bani frumosi, l-am butonat, l-am frecat, am vorbit deja cam o ora si 40 de minute.
Imi place, se misca bine.
Acum e la incarcat.
Sper sa nu am probleme cu el, mai ales ca e un model nou si nu prea sunt cunoscute "bolile copilariei" la el.

Edited by xew, 13 August 2009 - 20:29.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate