Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...
 

clona iphone apple 16gb (chinezesc probabil )

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
gabi20cm

gabi20cm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 01.08.2008
salut baieti .. am primit un iphone din strainatate l-am primit fara incarcator .. mai avea putina baterie si am fost la vodafone/orange/cosmote pentru incarcator .. spre surprinderea mea am primit acelasi raspuns "ne pare rau dar e copie ..." pe mine nu ma intereseaza daca e copie sau original , am vorbit pe el muizca etc etc nu prea sunt pasionat dar am zis sa profit cat de cat de el ... nu gasesc incarcator pentru el .. am 2 mufe una rotunda gen nokia mufa subtire , si una mai mare patratoasa :( pur si simplu nu gasesc ... daca imi poate spune cineva un site ceva unde pot comanda sau cumpara ... as fi recunoscator :) multumesc
poza : http://images.okazii...7-1-500_500.jpg identic acesta probabil este originalul este identic negru numai ca jos la incarcare difera ... sper sa ma ajutati :)

poze:
app am si o mufa usb care intra intr-un stecher acela in priza si la capat o mufa care nu intra foarte bine in telefon dar cand il bag in priza se face ecranu alb si vibreaza telefonul foarte tare :-??
nokia am incercat nokia 6234 este prea scurta mufa , si am si motorla v360 si este prea mare mufa :(

Attached Files


Edited by Centris, 02 August 2009 - 13:06.


#2
claudiutk

claudiutk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 222
  • Înscris: 08.08.2008
Cauta incarcator sau cablu de date miniUsb

#3
gabi20cm

gabi20cm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 01.08.2008
Multumesc ... am sa caut

scuze pentru dublu post  :P  
poza: acesta nu ?

Attached Files



#4
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
aia e miniusb , ca la v360 ..

#5
gabi20cm

gabi20cm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 01.08.2008
deci e mare mufa ... o sa ma duc la dezmembrari sa vedem ce gasesc .. nici n-am idee unde se incarca mufa stil nokia sau stil motorola ...
mini usb desta cred ca am eu .. am bagat in pc si in telefon .. se aprinde ecranu alb si vibreaza .... daca vreau sal deschid cand apas sus se face negru .. iau degetu revine alb ciudat
si de la cine l-am luat mi-a zis omu .. vezi ca nu se potriveste este de la o camera video .. dar s-a potrivit mufa si na... l-am luat.

Edited by gabi20cm, 28 July 2009 - 17:20.


#6
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
Ai prin zona vreun digi mobil? daca nu ai tu, poate are vreun prieten, incarcatoarele acestor telefoane au in capat mufa miniUSB si poti incarca cu ele orice telefon care are acest tip de conector.

#7
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 02.07.2006
mufa aia seamana cu mufa de la htc s710.Am avut htc asta si seamana parca mufa

#8
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
s710 are miniusb , ca si motorola v360 , care zice ca a incercat deja si nu merge..

mai degraba ar incerca un micro usb sau incarcatoare de diverse modele CECT ..

#9
gabi20cm

gabi20cm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 01.08.2008
@robby nu am pe nimeni cu digi mobil printre prieteni etc ... am cautat astazi tot orasu ... n-am gasit
am sa caut micro usb :)

Edited by gabi20cm, 29 July 2009 - 20:04.


#10
lucaviore

lucaviore

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.02.2005
fratele meu!!cauta mufa aia miniusb!!la capat are usb si la celalat se baga in tel,capatu cu usb se baga la randul lui intr-un incarcator.dar tie iti trebuie doar mufa aia ca il alimentezi de la pc.

#11
gabi20cm

gabi20cm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 01.08.2008
lucaviore@ mini usb nu se potriveste adica o bag in telefon si pe cealalta in PC si se aprinde ecranu alb si vibreaza tot telefonu :) atat tot .. scot mufa moare :) .. am gasit imi trebuie MICROUSB exista dar trebuie sa caut :)

#12
gabi20cm

gabi20cm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 01.08.2008
pnm .. am fost tot orasu micro usb este mufa prea scurta lafel intra acolo probabil nu face masa curentu sau nu inteleg nu intra toata mufa ca e un spatiu de la marginea telefonului si apoi incepe mufa exacta .. am cautat mi-au dat unii de la un aparat foto nikon sau ceva de genu .. lafel intra putin si se aprinde ecranu alb si vibreaza ... ata tot . O sa mai caut
asta imi trebuie mie .. mufa aia :) restu nu conteaza masina / usb / incarcator :)

Attached Files


Edited by gabi20cm, 01 August 2009 - 18:56.


#13
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
parca ar semana un pic cu incarcatorul de la "vodafone 225" .
vezi daca are vreun amic unul , sa incerci..

#14
gabi20cm

gabi20cm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 01.08.2008
hmm :-? sa vedem ce gasesc luni la depanari / etc repartii si iau toata braila de la capat :) trebuie sa gasesc :)

#15
Centris

Centris

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,527
  • Înscris: 19.05.2004
de ce nu dai un mail producatorului sa te lamureasca.

de ce nu ceri unul celui care ti l-a vindut? daca este indispensabil, trebuia sa il ai.

#16
gabi20cm

gabi20cm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 01.08.2008
@centris .. l-am primit probabil a fost furat cine stie ...

#17
gabi20cm

gabi20cm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 01.08.2008
incredibil ... am fost peste tot spre surprinderea mea la domo am gasit dar nu pe stoc.. mi-au zis ca au asa ceva micro usb dar nu pe stoc si am fost la un magazin de electronice si pe 20 august ... sa vedem
nokia CA-101 asta e ok ?

Edited by gabi20cm, 04 August 2009 - 11:11.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate