Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 

Cunoasteti site-uri WAP interesante ?

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
foobarisgood

foobarisgood

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.05.2009
V-as putea recomanda http://mobizaar.mobi/ daca vreti sa descarcati ringtonuri sau wallpapere gratuite.
Au si un site web, http://mobizaar.com/ care va ofera posibilitatea de a crea ringtonuri sau wallpapere si propria pagina de wap, merita incercat zic eu

Edited by foobarisgood, 13 May 2009 - 11:53.


#38
dj_syshu

dj_syshu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 04.03.2008
http://klub-xxl.net Wap-Chat - Forum-Horoscop-Meteo-Livescore-Loto-Curs Valutar ....Download pe categorii Si multe altele N-Joy

Edited by dj_syshu, 03 November 2009 - 18:22.


#39
Dolofanu

Dolofanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 14.10.2007
Poate ma ajuta si pe mine cineva cu niste adrese wap utile , dar adrese care sa mearga pe un Sony Ericsson T290i .
Dupa atatia ani mi-au trimis si mie astia de la vodafone instructiunile de MMS , WAP , si ce-o mai fi :)) , si merge netul super bine  :P  dar 90% din site-urile gasite pe forum si incercate de mine ... nu merg , imi da un mesaj : "The content recived from the origin server was too large" .
Partea buna e ca pe forumul softpedia merge fara probleme , doar ca stau cam un an pana navighez un topic intreg  :death: .
Totusi e bine ca mai merge si Guagal si Wikipedia ;)

#40
daniel19dj

daniel19dj

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.06.2010
http://mdjgames.wen9.com   site jocuri si aplicatzi pt nokia

#41
Patrick_Dobrea

Patrick_Dobrea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.10.2010
www.One-Love.Ro Asta e cu adevarat un site wap, are de toate....intra-ti si o sa convingeti.. :thumbup:

View PostDolofanu, on 21st November 2009, 22:40, said:

Poate ma ajuta si pe mine cineva cu niste adrese wap utile , dar adrese care sa mearga pe un Sony Ericsson T290i .
Dupa atatia ani mi-au trimis si mie astia de la vodafone instructiunile de MMS , WAP , si ce-o mai fi :)) , si merge netul super bine  :P  dar 90% din site-urile gasite pe forum si incercate de mine ... nu merg , imi da un mesaj : "The content recived from the origin server was too large" .
Partea buna e ca pe forumul softpedia merge fara probleme , doar ca stau cam un an pana navighez un topic intreg  :death: .
Totusi e bine ca mai merge si Guagal si Wikipedia ;)
www.One-Love.Ro incearca asta, cu siguranta e cel mai bun wapsite din Romania! :peacefingers:

Edited by Patrick_Dobrea, 27 October 2010 - 21:55.


#42
geo2

geo2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 10.06.2008
La ce pagina gasesc si eu niste jocuri pentru sony k800i?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate