Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Mai exista Atomic TV ?

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
Shieu

Shieu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 24.06.2009
Am vazut pe port.ro ca au programul de la Atomic TV



Sursa : http://port.ro/atomi...l...7&i_where=1

Attached Files



#2
dragosh_F

dragosh_F

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 23.09.2005
Cand era la TV, Atomic TV a devenit TV Klumea. In final TVKlumea a fost cumparat si a devenit actualul KISS FM. Atomic TV mai exista ca post online la http://www.atomic.ro/ . Asa ceva stiu eu..

#3
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,815
  • Înscris: 14.10.2008
KISS TV si nu KISS FM.  :lol: :lol:

#4
bogdan_extazy

bogdan_extazy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 18.06.2008
Nici prin Iasi nu mai exista . :)

#5
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,815
  • Înscris: 14.10.2008
In Slatina nu mai exista de cand cu transformarea in TV k-lumea. A mai existat prin 2006 un Atomic pe UPC Bucuresti, dar apoi s-a inchis si acesta din urma.

#6
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
In Bacau a mai fost un timp pe cablu si dupa aparitia TV K-LUMEA (asta prin 2004) dar si aici ulterior a fost scos din grila.

#7
recl-sr

recl-sr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 17.04.2009
accesand www.atomic.ro intri pe site tv-klumea nu stiu daca mei este moderat de cineva, dar am vazut un banner Party Tv si din cate stiu ala exista.
Sau intrati pe www.atomictvd.ro dar cred ca daca mai exista este decat in format online.. deci fssss

#8
costi_ionita79

costi_ionita79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,366
  • Înscris: 18.08.2009
A mai existat atomic tv, fiind detinut, din zvonuri, de Adrian Mutu. Dar si-a dat duhul. Fusese in grila dolce prin 2007. Insa nu era cel de la inceputuri. Acela a devenit TV K LUMEA, fiind cumparata licenta de KISS TV, iar fostul TV K LUMEA si primul ATOMIC, devenind ulterior PARTY TV, detinut de Costi Ionita. O adevarata increngatura,nu?

#9
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006
Vad ca pe port.ro inca mai exista ghid tv pentru Atomic.

Este si un site care se pare ca e suspendat.

Stie cineva care mai este soarta acestui post?

#10
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,815
  • Înscris: 14.10.2008
Este un starv mort demult.

#11
gestt

gestt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,876
  • Înscris: 09.10.2009
Nu ar fi rea ideea reaparitiei Atomic-ului de altadata  :peacefingers: Acum sunt 3-4 canale specializate pe muzica,insa toate ruleaza aprox. aceleasi videoclipuri  :thumbdown: Ar fi loc pt. aparitia unui canal de muzica care sa ruleze piese ceva mai vechi,in genul VH1.Polonia are TV DISCO,Ungaria are Hit Music Ch,Ucraina are M2 si lista poate continua.Sunt multe piese din ani 90 si 2000,unele bune unele mai putin bune,care au fost date uitarii fiind vizualizate din cand in cand de unii nostalgici pe Youtube.
Sa speram ca,canalul Hit Music RO pe care Digi il pregateste sa aduca o schimbare  :console:

Edited by gestt, 03 January 2012 - 21:44.


#12
Iaro

Iaro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,005
  • Înscris: 27.02.2006
http://tvonline.isfree.org/atomic-tv/

#13
gestt

gestt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,876
  • Înscris: 09.10.2009
Atomic ?  :deadtongue:  ,mai degraba o gluma proasta  :thumbdown:

#14
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 951
  • Înscris: 21.08.2012

View Postgestt, on 03 ianuarie 2012 - 21:43, said:

Nu ar fi rea ideea reaparitiei Atomic-ului de altadata  Posted Image Acum sunt 3-4 canale specializate pe muzica,insa toate ruleaza aprox. aceleasi videoclipuri  Posted Image Ar fi loc pt. aparitia unui canal de muzica care sa ruleze piese ceva mai vechi,in genul VH1.Polonia are TV DISCO,Ungaria are Hit Music Ch,Ucraina are M2 si lista poate continua.Sunt multe piese din ani 90 si 2000,unele bune unele mai putin bune,care au fost date uitarii fiind vizualizate din cand in cand de unii nostalgici pe Youtube.
Sa speram ca,canalul Hit Music RO pe care Digi il pregateste sa aduca o schimbare  Posted Image
Vezi ca postul H!T apartinand de Music Channel mai difuzeaza melodii vechi romanesti si din strainatate.

#15
cristi712

cristi712

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 08.03.2007
Ciudat, dar mai exista: http://mywebtv.info/atomic-tv

#16
Silviudeep

Silviudeep

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 07.11.2005
nu "mai" exista, a fost redeschis :) si este in probe, urmand sa se relanseze si pe cablu. Asa sustin ei, cel putin pe pagina oficiala de fb :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate