Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Anevrism de aorta ascendenta

Dovada adresei de resedinta

Tulsa King (2022 - )

Tv box android fara "servicii...
 Factura platita la Supercom si ne...

Nu mai primesc sms pentru locker ...

Apeluri efectuate dar nu apar in ...

Apa de puț in Berceni-Ilfov
 Recomandare alegere - R7 7800X3D/...

OCEANIA NATIONS CUP 2024

Recomandare router portabil wifi

Plata internaționala
 Problema cheie/inchidere centrali...

Casa pe structura de lemn (timber...

In ce an ati facut scoala de sofe...

Problema masina de spalat
 

faculta de geogra

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
ruxy_em21

ruxy_em21

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.07.2009
buna tuturor!
imi poate raspunde cineva la cateva intrebari in legatura cu facultatea de geografie? poate cunoasteti mai bine subiectu'...
sunt o viitoare studenta(sper) la geografie turism de la universitatea de Vest Tm.
  Stiti cumva care a fost ultima medie de intrare la aceasta facultate si la buget si la cu taxa?
  Si daca eu imi depun dosarul la locurile bugetate si nu reusesc sa ocup acolo un loc, voi fi repartizata automat la fara taxa sau (???) trebe' sa mai depun un alt dosar si la cu taxa.....? :confuzzled: :confused: :confused: :blink:    
astept un raspuns!!! :eek:  :blush:    multumesc

#2
Kcuf_di

Kcuf_di

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 785
  • Înscris: 19.01.2007
Pe pagina de net a facultatii ai intrat? Nu trebuie alt dosar pentru taxa.

#3
CristiZla

CristiZla

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 28.06.2007
Ma bag si eu ca musca`n lapte, dar am o intrebare. Daca vrei sa te inscrii si la geografie si la chimie trebuie 2 dosare? 2 taxe? sau iti dau ei foaie cu optiuni?
Multumesc anticipat.

#4
Kcuf_di

Kcuf_di

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 785
  • Înscris: 19.01.2007
Cate facultati, atatea dosare&taxe.

#5
alexmilan22

alexmilan22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 11.05.2009
ce medie de admitere ai????...eu am 8.84 si imi e frica nu intru nici la cu taxa

#6
ruxy_em21

ruxy_em21

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.07.2009

 CristiZla, on 14th July 2009, 23:19, said:

Ma bag si eu ca musca`n lapte, dar am o intrebare. Daca vrei sa te inscrii si la geografie si la chimie trebuie 2 dosare? 2 taxe? sau iti dau ei foaie cu optiuni?
Multumesc anticipat.



dap....cum zice si "Kcuf_di" cate facultati atatea dosare ....si tot tacamu' :blink: -asta e;))

 alexmilan22, on 15th July 2009, 12:07, said:

ce medie de admitere ai????...eu am 8.84 si imi e frica nu intru nici la cu taxa



u vrei tot la faculta de geogra?  ti-ai facut media bn(adik dupa formula aia a lor: 20%media de bac, 20% media de bac la geogra sau alta specialitate, 30% media pe 4 ani de liceu, si 30%media generala pe minim 2 ani de geogra de la liceu)? eu dupa asta am 9.40....cam asa :) Eu stiu k anu asta mediile sunt mult mai mici decat anii anteriori si f posibil s-au schimbat si ultimele medii de intrare.....doar k nu am gasit niciunde ultima medie de intrare de anu trecut :habarnam: :dontgetit:

#7
alexmilan22

alexmilan22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 11.05.2009
ai vazut ca au modificat site-ul cei de la uvt au trecut si arhiva admitere 2008 dar cand dai pe geografie te trimite la litere :((....m-ar tenta si filosofia dar eu vreau geografie

#8
carcotasa13

carcotasa13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 538
  • Înscris: 19.02.2007

 ruxy_em21, on 14th July 2009, 21:57, said:

buna tuturor!
imi poate raspunde cineva la cateva intrebari in legatura cu facultatea de geografie? poate cunoasteti mai bine subiectu'...
sunt o viitoare studenta(sper) la geografie turism de la universitatea de Vest Tm.
  Stiti cumva care a fost ultima medie de intrare la aceasta facultate si la buget si la cu taxa?
  Si daca eu imi depun dosarul la locurile bugetate si nu reusesc sa ocup acolo un loc, voi fi repartizata automat la fara taxa sau (???) trebe' sa mai depun un alt dosar si la cu taxa.....? :confuzzled: :confused: :confused: :blink:    
astept un raspuns!!! :eek:  :blush:    multumesc
Dosarul il depui la specializarea dorita si bifezi pe foaie prima oara locul de la buget, apoi de la taxa. In cazul in care nu intri la buget, vei fi repartizata automat la taxa, repet, asta doar in cazul in care ai bifat si taxa. Deci nu iti trebuie doua dosare.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate