Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Snooker

- - - - -
  • Please log in to reply
493 replies to this topic

#1
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005
Prima oara,acum vre-o 2-3 ani,fratele meu se uita la un joc de genu biliard.Dupa darts si alte sporturi excentrice mi-am zis ca iara a gasit vre-o ciudatenie.Dar m-am uitat si eu putin si de atunci nu pierd nici un turneu.Am venit special de la munte ca sa vad campionatul mondial.Va uitati la asa ceva?Va place?Aveti vr-un favorit?Ronnie e al meu.

#2
G_Unit_Soldier

G_Unit_Soldier

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 20.12.2004
si eu ma uit, mie imi place de Mark G. Williams.
si de Hunter, nashpa ca s-a imbolnavit

#3
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
pe mine ma enerveaza ca dau mai mult din campionatul de hatlere decat din snooker ! ! ! ma enerveaza la CULMEE!!!
m-a impresionat Tony Drago, are o rapiditate omul ala in a juca, ceva de speriat! cel mai nesuferit, dar nu cel mai prost: Steven Lee !
sa spuneti si voi p-aci ce scoruri mai sunt, unde s-a ajuns etc etc...
daca se disputa un meci strigati " repede pe eurosport" etc :)

#4
Slash

Slash

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 30.09.2003
Misto Snookerul!  :coolspeak:
Mie imi plac toti astia de valoare: O'Sullivan, Williams, Hendry...

Nu m-am mai uitat in ultima vreme cum obisnuiam sa o fac acum 2-3 ani, dar mai prind din cand in cand un meci. Zilele trecute, de exemplu, am apucat sa vad cum a facut Williams breakul maxim. Superb...  :rolleyes:

#5
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,631
  • Înscris: 13.03.2004

ebola23, on Apr 24 2005, 10:19, said:

Prima oara,acum vre-o 2-3 ani,fratele meu se uita la un joc de genu biliard.Dupa darts si alte sporturi excentrice mi-am zis ca iara a gasit vre-o ciudatenie.Dar m-am uitat si eu putin si de atunci nu pierd nici un turneu.Am venit special de la munte ca sa vad campionatul mondial.Va uitati la asa ceva?Va place?Aveti vr-un favorit?Ronnie e al meu.

<{POST_SNAPBACK}>


pe vremuri pierdeam noptile uitandu-ma la snooker.....ma uit in continuare cand am timp la campionatul mondial.....imi place Ronnie sure hand. :naughty:

Edited by IP-XENTRIC, 24 April 2005 - 19:49.


#6
adishor

adishor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 681
  • Înscris: 16.11.2004

shumilica, on Apr 24 2005, 19:19, said:

daca se disputa un meci strigati " repede pe eurosport" etc :)

<{POST_SNAPBACK}>

Repede pe Eurosport!
21,00 - Snooker (CM, live)

#7
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
stiti ce se intampla daca stai cu fomei in casa? numai iubire primesti  :death: !!
:death:  :death:  :death:  :death:  :death:  :death:

#8
adishor

adishor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 681
  • Înscris: 16.11.2004

shumilica, on Apr 24 2005, 20:19, said:

stiti ce se intampla daca stai cu fomei in casa? numai iubire primesti  :death: !!
:death:  :death:  :death:  :death:  :death:  :death:

<{POST_SNAPBACK}>

imi pare rau pt tine...
uita-te in programul tv, poate ii maine in reluare

#9
petman

petman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,863
  • Înscris: 28.11.2001
mathew stevens vs. jimmy white!

Nu ratati. Un meci super.

#10
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005
Hmm.iar a dat-o jimmy in diverse.E delicios daca stai sa-i urmaresti reactiile,dar e prea impulsiv.N-are rabdare,ataca bilele imediat ce vede o posibilitate.Ma asteptam la ceva mai multa experienta de la el.
Da,mare pacat de Hunter.De la inceputul sezonului a jucat slab.Acum stim si de ce.Eu pariasem ca va fi el sau ronnie cel care va cistiga cele mai multe turnee.
Williams,din pacate,dezamgeste(mai putin campionatul asta mondial,pina acum)Cind am inceput eu sa ma uit la snooker,el domina.Dar s-au mai schimbat lucrurile. :coolspeak:

#11
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005

shumilica, on Apr 24 2005, 19:19, said:

pe mine ma enerveaza ca dau mai mult din campionatul de hatlere decat din snooker ! ! ! ma enerveaza la CULMEE!!!
m-a impresionat Tony Drago, are o rapiditate omul ala in a juca, ceva de speriat! cel mai nesuferit, dar nu cel mai prost: Steven Lee !
sa spuneti si voi p-aci ce scoruri mai sunt, unde s-a ajuns etc etc...
daca se disputa un meci strigati " repede pe eurosport" etc :)

<{POST_SNAPBACK}>



Daca fomeia iti permite sa sezi la calculator,poti incerca worldsnooker.com :P

La mine zice:iara snooker?Si ii zic:ori ma lasi ori te prind si te gidil de lesini :P .Si se cuminteste,cit de cit. :D

#12
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005
Cine credeti ca va cistiga campionatul mondial?Ca pe Ronnie nu mai are cine sa-l detroneze.
Parerea mea e ca Ronnie,Hendry a jucat cam slabut.M-a surprins placut Mathew,dar nici Jimmy nu i-a dat o replica pe masura.
Si apropo de comentatori.Ancuta mai e cum mai e,dar campionul nostru la snooker e penal.Are niste exprimari super haioase.Te cam cracaneaza de ris amindoi.Dar imi plac.M-am obisnuit cu ei.Desi nu m-ar deranja sa-i aud si pe cei de pe insula.
Ma hazardez sa spun ca va mai fi un break maxim.Parerea mea.Poate Hendry sau Ronnie.

#13
popilieflorin

popilieflorin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 03.01.2005
Ronie a dat chics cu Ebdon. S-a enervat foarte rau ca juca Ebdon asa incet. Oricat s-a straduit s-a distrat s-a prostit degeaba. Nimic nu a functionat si pana la urma a castigat Ebdon  :nonobad: .

Au mai rams in semifinale:
Shaun Murphy     vs   Peter Ebdon  
Matthew Stevens  vs Ian McCulloch

Eu as paria pe Stevens  :worthy:

:peacefingers:

#14
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005
Mda.Execrabil jocul lui Ebdon.Nu atit jocul,cit tactica.L-am injurat citeva ore bune,pt ca n-am mai putut vedea live restul meciului.Finala,cred eu,intre Matthew si Ebdon.Greu de zis care.Mizez pe Ebdon,ca reuseste sa-l enerveze si pe Stevens.Ar fi aiurea rau de tot(ba chiar blasfemie) sa fie campion mondial Murphy.

#15
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005
Mi-a palcut mult declaratia lui Ronnie dupa meci:"Peter has got four kids to feed and he does what he has to do. I can't criticise him" :coolspeak: .E un pic detasat,dar cine nu ar fi?E numarul unu in continuare(si detasat) indiferent de ce se mai intimpla.

#16
Slash

Slash

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 30.09.2003
Matthew Stevens vs Ian McCulloch: 0 - 4

N-am vazut decat ultimul meci in care McCulloch a facut un break de peste 120 de puncte.
A jucat superb. Nu m-as mira daca ar fi noul campion mondial. :peacefingers:

#17
petman

petman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,863
  • Înscris: 28.11.2001
Eu as vrea sa-l bata Murphy pe Ebdon.  :coolspeak:
Are Murphy niste lovituri de la distanta de te lasa masca...pacat ca greseste uneori copilareste -  :lol: are doar 22 de ani.
Murphy baby face !

#18
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005
Yo zic,parerea mea,ca e cam mult pt porcusorul de Murphy.Vine din calificari si vrea sa fie campion mondial?Sa-si vada virful nasului. ;) Petman ai o bere de la mine daca iese Murphy campion. ;)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate