Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Companie multinationala angajeaza inginer vanzare si proiectare- cu limba spaniola

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
abchumancapital

abchumancapital

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 04.06.2009
Our client is part of an International Group wich provides industialized housing construction system with aluminium and steel equipment, provides EFCO Panel equipment for diferent cind of of institutional buildings.
It's purpose is to provide products and services to the construction industry, for efficient forming of concrete support systems.

Requirements:

- degree in construction;
- knowledge of Spanish language at an advanced level ( knowledge of English is a plus);
- experience in similar position, minimum 2 years;
- experience in formwork designing for various concrete construction;
- knowledge of AUTOCAD;
- experience in selling systems for concrete construction ( represents a real plus);
- communication skills, negotiation;
- high-level contacts in various companies working in construction, from the country and abroad (is a plus).
Responsibilities:
- promots and sales the systems for concrete construction: designing and marketing formwork;
- implementation of various projects in AUTOCAD;
- identify customer needs and offers technical consulting in decision making;
- negotiate and conclude terms of business contracts;
- advising clients by offering the appropriate financial and technical solution;
- develop the portfolio of clients in the country and abroad;
- maintaining contacts.
You can send your resume to: [email protected]

#2
bloodaxe0505

bloodaxe0505

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 03.05.2010
Nu stiu fratilor cum e, dar daca te angajezi sa lucrezi pentru un arhitect - fara contract e nasol
rau de tot. Eu am fost la Ionescu Victor din Bucuresti - colaborare si dupa ce i-am facut 2 proiecte
mari cu cartiere de blocuri imi dadea cate 3 mil. ROL la fiecare 2 luni... Asta e bataie de joc,
mereu ma ducea cu vorba ca nu s-au predat proiectele, ca se predau pe faze si tot asa... Nesimtire
crunta, am rezistat vreo 5 luni... Asta e, daca ei au firma si-si permit sa ia studenti de la
Arhitectura sa-i pacaleasca in halul asta.... Va dati seama, el ia cate 4000 EURO cel putin pe un
proiect de-asta si tie care le-ai facut iti da o nimica toata...

Nici la firmele din domeniu cu contract nu e salariu mare la inceput, dar macar stii ca la sfarsitul
lunii iti vine si tie un salariu cu care poti trai.. :(

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate