Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

Sunt inalta

- - - - -
  • Please log in to reply
237 replies to this topic

#235
flory68

flory68

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 03.01.2020
Personal am 1m80 si asum inaltimea pe care o am...Este adevarat ca majoritatea prietenelor mele au undeva pe la 1m60 dar nu este o problema pentru mine, trebuie sa vezi totul din latura pozitiva...probabil ca ai un corp frumos de care nici nu iti dai seama,

#236
zile_san

zile_san

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,673
  • Înscris: 10.10.2011
sotia are 1.80. nu imi plac fetele scunde:)

#237
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,586
  • Înscris: 13.06.2004
Ce vă mai place să-mi faceţi sânge rău (glumesc, e norocul vostru). Eu am 1,69 şi aş vrea una de 1,80. Dar...
Hai, măcar 1,66-1,67 să aibă, da' şi aia îmi poate zice că-s scund.
Cât despre înalte, să nu fie ruşine sau să nu vă simţi prost că-s înalte. Aveţi la modul dat de natură multe avantaje pentru care alte persoane trebuie să se lupte.

Edited by djl, 07 January 2020 - 15:15.


#238
AdiTwism

AdiTwism

    Poți trimite mesaj privat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,131
  • Înscris: 01.04.2008

View Postdjl, on 07 ianuarie 2020 - 15:13, said:

Ce vă mai place să-mi faceţi sânge rău (glumesc, e norocul vostru). Eu am 1,69 şi aş vrea una de 1,80. Dar...
Hai, măcar 1,66-1,67 să aibă, da' şi aia îmi poate zice că-s scund.
Cât despre înalte, să nu fie ruşine sau să nu vă simţi prost că-s înalte. Aveţi la modul dat de natură multe avantaje pentru care alte persoane trebuie să se lupte.

Poarta incaltaminte inalta. Sunt tot felul de optiuni. Chiar in trend. Acum e perfect pentru ghete groase. Nu e nimic masculin in cuvintele "talpa subtire", oricum.
Cat despre ea, daca ai influenta asupra incaltamintei, tinzi spre ceva mai putin inalt.
Macar atat se poate face.

Cat despre rusine/simtit prost, e ceva natural, nu ceva ce poti controla, sau sa te impotrivesti. Statistic asta se intampla. O femeie inalta are o viata mai dificila. Conform Gad Saad.
Si la fel e cand are foarte multi bani, cand e foarte educata. Practic distruge din optiuni.
Statistic, femeia e atrasa in mod natural catre barbati mai inalti, mai educati, mai multi bani, mai puternici.... totul trebuie sa fie "mai".

Edited by AdiTwism, 07 January 2020 - 20:25.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate